Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vagasi engedély nélküli fa...

Papatorpike kérdése:

Vagasi engedély nélküli fa kivágást, Szabolcs megyében hol tudok NÉVTELENÜL bejelenteni?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 13:07
1 2 3
 21/25 árokpart ***** válasza:
56%
20-as Ha még így is van az akkor sem rendőrségi hatáskör legfeljebb önkormányzati vagy jegyzői.
2023. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
árokpart!! Ez nem igaz, még ha saját tulajdon is, vágási engedély kötelező akkor is
2023. nov. 16. 04:49
 23/25 Pintér László ***** válasza:

Oké. Kötelező. És akkor mi van? Te ilyen törvénytisztelő polgár vagy és az Asszonnyal is csak évente egyszer, kizárólag gyereknemzés céljából misszionárius pózban közjegyző jelenlétében bújsz össze?

Basszus, nem árt Neked semmit. Mit kell más dolgába beleütnöd az orrod? Inkább üsd az orrod az Asszony alfelébe, mindenkinek jobb lesz úgy.

Egyszerűen nem tudom megérteni az ilyen rosszindulatú vamzerokat.

Nem árt Neked, nem a Te fádat lopja, nem más fáját lopja, semmi hasznod nem származik abból, ha beköpöd, de Te mégis azt keresed, arra vagy rápörögve, hogy keresztbetegyél Nekik. Persze mindezt teljesen névnélkül, mert ahhoz már nincs elég vér Benned. Mondjuk ez a vérszegénység megmagyarázza, hogy az Asszony kezelgetése helyett miért inkább az ablakban leskelődve, fél hatot mutató órával, másoknak akarsz keresztbetenni.

Rólad el tudom képzelni, hogy csak azért veszel egy decibel mérőt, hogy ha a Szomszéd egy decibellel is hangosabban nyírja a füvet vagy flexel, Te már jelented is fel csendháborításért.

Ez miért jó? Mit élvezel ezen?

Azonkívül, hogy megutáltatod Magad másokkal milyen hasznod származik ebből?

2023. nov. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező ez nem igaz, hogy mindenhová kell vágási engedély. Én, kivágtam egy nagy futónyit, rendőrök feljelentettek, hogy honnan a fa. Két év bíróságra járás és kimondta a bíróság, nem sértettem törvényt. Fát viszek, ezt mutatom, ha rendőr megállít és mehetek tovább.
2023. nov. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 PMC Wagner ***** válasza:

" Ez nem igaz, még ha saját tulajdon is, vágási engedély kötelező akkor is"


Ez attól függ hol. Nem mindenhol kell rá vágási engedély, például budapesten kell. Szabolcs megyében nem kell

2023. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!