Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg feljelenthet ezért?

Tényleg feljelenthet ezért?

Figyelt kérdés

Az elmebeteg exem vett nekem egy gyűrűt 2 hónapja, kárpótlásként amiért megcsalt. Nem akartam elfogadni, de addig nem tudtam szabadulni tőle amíg oda nem adhatta (szó szerint nem engedte el a karom, és nem akartam jelenetet rendezni fényes nappal).

Már egy hete zaklat hogy adjam vissza neki különben feljelent hogy elloptam tőle. Visszaadnám neki, de már kidobtam a gyűrűt amit el is küldtem neki videón, de azt mondja kamu.

Egyébként egy 50 ezer Ft-os pandora gyűrűről van szó.

Kb. 100 messenger üzenettel tudom bizonyítani hogy nem elloptam, hanem ő azt ajándékba vette nekem mert szeret.:D

Így nem tud feljelenteni emiatt ugye?


2023. nov. 18. 19:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha visszakérik, pl. érdemtelenség okán, akkor köteles visszaadni.
nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Na, a Berki vett egy 4 milliós órát a Pamelának, aztán visszaloptatőle. Aztán a kétségbe esetten kutató Pamelának eljátszotta, hogy ő is buzgón keresi, s közben ráfogta, hogy biztos a piacon hagyta el. Kiderült, hogy az óra végig Berki táskájában lapult.

Na, ez is egy variáció egy témara: ne állj össze pszichopatával.

nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!