Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez szerintetek fog érni valamit?

Ez szerintetek fog érni valamit?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy nőbe. De megtévesztett csúnyán és egy csomó pénzemet megtévesztés útján kicsalt tőlem. Többször próbáltam visszakerni meg tárgyi dolgaimat is de sikertelenül.

O feljelentett zaklatesrt.

Később jöttem rá hogy O az tipikus szélhámos nő és nyomoztam utána nagyon sokat és hetente váltogatja a pasikat gazdag pasikat


Én nem vagyok gazdag, én tényleg szerelmes lettem bele.

Olyan bizonyitekom van ellene amikor elismeri hogy valóban adtam neki pénzt és hogy kifizettem a kezelését.


Én ezt márciusban fizettem ki. Mert azt mondta ha kifizetem és segítek neki akkor együtt leszünk és életem első nyarat együtt töltjük. Életem első nyarat egy nővel. Sosem volt sajnos barátnőm korábban. :(


És akkor mondja hogy én őt kifizettem cserébe a szabadidejét velem töltötte. Csakhogy ez nem igaz. Idén januárban még februárban mentünk és találkoztunk osszvisz hetente kétszer és csak étterembe meg moziba mentünk szintén én fizettem.

És akkor mondja hogy a jó időt együtt töltjük majd.

Március 11-en odaadtam a pénzt és március 16-an már különböző indokkal mondta le a találkozót. Végül már fel se vette a telefont.

És azóta egyáltalán nem szerveztünk közös programokat.


Tehát O megtévesztett azzal hogy ha én kifizetem a kezelését, akkor velem lesz. De nem velem töltötte a szabadidejét. Viszont olyan bizonyitek van hogy azt mondja igen beismerte hogy kezelésre fordította a pénzt, és hogy ki nem voltunk együtt és nem is tekintett soha partnernek


nov. 18. 19:12
1 2 3
 1/23 Fsms ***** válasza:
100%
Ezt nem lesz egyszerű bizonyítani. Ha pénzt nem kezelésre fordította volna akkor legalább a csalás megállt volna.
nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Még könnyen megúsztad haver! Van hogy egy életre rád akaszkodnak, de közben csupán a pénzért viselik el a bűzös leheletedet, meg néha engedik magukat megqrni, mialatt félrekamatyolnak fűvel fával. Üdvözöllek a való világban!
nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

O azt mondta és errol van felvétel. Kifiztted nekem a kezelést én meg cserébe eltöltottem veled az időt

De ez nem így volt. Tehát nem találkoztunk már tavasszal. a rossz időben még moziba mentünk amit szintén nekem kellett fizetni.

Egyszóval kicsalt tőlem pénzt és testiség sem volt köztünk

nov. 18. 19:32
 4/23 anonim ***** válasza:

"Tehát nem találkoztunk már tavasszal. a rossz időben még moziba mentünk amit szintén nekem kellett fizetni."


Akkor miért adtál neki pénzt?

Sajnálom, a nők egy része sajnos így működik! Szerintem esélytelen, hogy bármit is kihozz ebből, önként adtad neki a pénzt, nem írtatok szerződést, hogy cserében egy életen keresztül a játékszered lesz.


Vedd úgy, hogy ez volt a tanulópénz!

nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor megadtuk az összes tanácsot nem fogadod meg!?
nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz hogy önként. Hanem azt mondta. És most nem beszéljünk évekről. Hogyha én kifizetem neki a kezelését akkor velem tölti az idei jó időt. Mivel nem volt köztünk testiség, nem adott egy puszit sem nekem. Mindig vártam rá. De semmi. Miután oddadatam neki a pénzt egy napot leszámítva nem találkoztunk már. Egy olyan húzással hogy O éppen gyerekre vigyáz még nem ér rá. Egyedül lakik amúgy egy lakásban nincsen gyereke se férje se rokona. Anyja vidéken lakik. És különböző férfiakat vitt fel a lakasaba egész tavasz még nyáron nyomoztam utána. És szexelt veluk.

És tőle nem csak hogy szexet nem kaptam annak ellenére hogy kimondtam neki hogy szeretem őt és szerelmes vagyok belé.

Tehát én azzal a tudattal adtam neki oda a pénzt hogy az idei jó időt együtt töltjük. Tehát ezzel tévesztett meg. Ha ezt nem mondja akkor nem adtam volna neki. Mert így sincs nekem sem pénzem. Csak szerelmes voltam és örültem neki. Aztán már nem találkoztunk.

nov. 18. 19:46
 7/23 A kérdező kommentje:

Tehát hogy jobban megértsetek:

Szerelmes voltam belé, O ezt tudta. Úgy adta elő hogy O Is szeret engem miközben nem.

És miután kicsalt tőlem több száz ezreket. Utána már nem találkoztunk. Addig volt velem kedves amíg ki nem nyitottam a pénztárcát.

Tehát én ugy adtam neki hogy annak tudatában voltam hogy az idei jó időt együtt töltjük legalább.

Én ezért cserébe kifizettem a kezelését.

A jó időt viszont nem velem töltötte. Tehát én adtam de nem kaptam. O kapott de nem adott és mássokkal van együtt akikkel szexel is.

nov. 18. 20:14
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez szánalmas. Perelheted ugyan (polgári peres ügyként), de kb esélytelen, ki fognak nevetni, és a korábban bebukott pénz mellett még a perköltséget is bukod.


És igenis önként adtad oda neki azt a pénzt. Vond le a tanulságot és lépj tovább, különben még te járhatsz pórul a zaklatás miatt (jogosan).


Mégis mit vártál tőle ha konkrétan egy puszit sem adott?! Ja, hogy te vártad? Ő meg nem akarta. Ennyi a történet. Gondoltad, hogy a pénzért cserében majd odaadja magát?! Más pasiknak meg ingyen odaadta magát?! Hát ez igazán "felháborító"!


Sajnálom, de ez a természet rendje, a nők döntik el kikkel fekszenek össze!


Ideje felnőni, keress magadnak normális partnert, aki nem csak a pénzért van veled, és nem kell könyörögni neki, hogy veled legyen. Vedd észre a jeleket! Csak ezt a tanácsot tudom adni.


A pénzedet buktad, mivel feljelentett zaklatásért már harag is van, ebből nem lesz semmi. Lépj tovább! Csak ezt tudom tanácsolni!

nov. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem semmi sztori. Százezreket adtál neki?! Vagy nem tudod értékelni a pénzt, mert nem te dolgoztál meg érte, vagy iszonyú gazdag vagy.

Mindegy is, ismerkedj a saját szinteden, hozzád hasonlóan gazdagokkal, ne olyannak, aki pénzt vár, meg támogatni kell anyagilag.

nov. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9-es: Pont ez hogy nem vagyok gazdag. És évekig gyűjtött spórolt pénzenet neki adtam és úgy hogy diákhitel tartozásom is van plussz lakásom sincs, albiban lakom. Tényleg szerelmes voltam belé. És pont a másik hogy megdolgoztam érte. Fizikai munkás vagyok. Tehát még csak az se lehet mondani

Hogy nem.

Nagyon nem érdemeltm ezt meg tőle

Én fizettem mindig a mozit, a fürdőt, szülinapjára kapott tőlem thai masszázst, és sorolhatnám.

Udvaroltam és bókoltam neki.

nov. 20. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!