Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez szerintetek fog érni valamit?

Ez szerintetek fog érni valamit?

Figyelt kérdés

Szerelmes voltam egy nőbe. De megtévesztett csúnyán és egy csomó pénzemet megtévesztés útján kicsalt tőlem. Többször próbáltam visszakerni meg tárgyi dolgaimat is de sikertelenül.

O feljelentett zaklatesrt.

Később jöttem rá hogy O az tipikus szélhámos nő és nyomoztam utána nagyon sokat és hetente váltogatja a pasikat gazdag pasikat


Én nem vagyok gazdag, én tényleg szerelmes lettem bele.

Olyan bizonyitekom van ellene amikor elismeri hogy valóban adtam neki pénzt és hogy kifizettem a kezelését.


Én ezt márciusban fizettem ki. Mert azt mondta ha kifizetem és segítek neki akkor együtt leszünk és életem első nyarat együtt töltjük. Életem első nyarat egy nővel. Sosem volt sajnos barátnőm korábban. :(


És akkor mondja hogy én őt kifizettem cserébe a szabadidejét velem töltötte. Csakhogy ez nem igaz. Idén januárban még februárban mentünk és találkoztunk osszvisz hetente kétszer és csak étterembe meg moziba mentünk szintén én fizettem.

És akkor mondja hogy a jó időt együtt töltjük majd.

Március 11-en odaadtam a pénzt és március 16-an már különböző indokkal mondta le a találkozót. Végül már fel se vette a telefont.

És azóta egyáltalán nem szerveztünk közös programokat.


Tehát O megtévesztett azzal hogy ha én kifizetem a kezelését, akkor velem lesz. De nem velem töltötte a szabadidejét. Viszont olyan bizonyitek van hogy azt mondja igen beismerte hogy kezelésre fordította a pénzt, és hogy ki nem voltunk együtt és nem is tekintett soha partnernek


2023. nov. 18. 19:12
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

És még O mondja hogy hát kifizettem a kezelését. Erre mondom én. Miért együtt voltunk? Aztán hozzáteszi nem nem voltunk együtt, meg leszarom hogy együtt voltunk e. Vagy e sem. Kifizetted a kezelésemet én meg eltoltottem veled az időmet.


Csak hogy anno tavaly O hívott csavarogni meg hogy találkozzunk. O mondta hogy ilyen meg olyan viszonyban vagyunk még hogy kedvel engem.

Még mi az hogyha velem heti 3 napot eltolt napi 4 órában akkor O ezért miért nem mondta hogy pénzt vár el? És ez a szelhamossag.

Nem kaptam tőle szexet, nem voltunk köztünk semmi. Lakasaba és is csak konyhába engedett be

Soha nem ölelt meg. Nem fogta meg a kezemet

Puszit sem adott.

2023. nov. 20. 07:40
 12/23 A kérdező kommentje:
Tehát én támogattam őt szerelemből. O még cserébe úgy hálálta meg hogy feljekntett zaklatásert, és idegen férfiaknak nyújt szexuakis szolgáltatast.
2023. nov. 20. 07:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Ne zaklasd. Beszélj ügyvéddel, van-e esélyed.
2023. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Bocs kérdező,hogy ezt írom,de muszáj őszintének lennem;Ez tipikus palimadár viselkedés volt részedről...Nincs ilyen,hogy egy nőnek fizetsz mindent,csak,hogy együtt töltse veled az idejét,adjon szexet! Legyen önbecsülésed! Belefutottál egy aranyásó prostiba.Az ilyenek rögtön kiszagolják mi van,mint cápa a vérszagot.Egyik haverom 40 fölött is többedszerre ugyanezeket a köröket futja nőkkel,ne kövesd a példáját.

Egyébként én sem tudok jobbat mondani,mint a 13-as válaszló.

dec. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14 és: Ez így van. Azóta lettek olyan bizonyítékok hogy pofátlan módon bevallja hogy igen kaptam tőled meg elköltottem.meg hogy minek adtam neki és stb. És még O nézett hülyének.

Közben meg valóban egy prosti mert vaidegen férfiakkal szexelget hetente mindig mással.

dec. 10. 13:49
 16/23 anonim válasza:
Te adtad neki nem erőszakkal vette el törődj bele és tanulj belőle ! Akit érdekelni fogsz nem a pénzed fogja nézni . De a csajok nem szeretik ezt a sírást engedd el ezt a sztorit
dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16-os: Megtévesztéssel vedte el. Ki ad ennyit valaki tudatosan és úgy hogy nem kér érte semmit? Meg a milliomosok sem.

Megtévesztésnek nézzél utana jogi értelemben.

Ha én neked azt mondom hogy elmegyek veled Dubaiba mondjuk nyaralni, de ad oda előlegben a te testedet hogy én utána befizessem. Te odaadod és másnap eltűnok a pénzzel együtt.

Te utána perelhetsz ha tudod bizonyítani megtévesztés miatt.

Én viszont fel jelenthetlek ha nyakamon leszel a pénz miatt zaklatásert.

Ilyen esetében a nőt védik. Hiszen egy férfi adott pénzt. O tud engem sarokba szorítani hogy zaklatom és az bűncselekmeny. Nekem viszont a pénzem kell amit be is vallotta hogy igen én adtam neki.

Innentol kezdve sem jogi úton se zaklatás úton nem lehetséges a pénz visszaszerzése.

Megtévesztésért feljelenthetem de ha O zaklatásert jelent akkor O jön ki győztesként.

Mi a megoldás erre? Bármilyen trükkel vagy megtévesztéssel a pénz visszaszerzése jogi dolgokat nem atlepve persze, de polgári peres eljárást kihagyva. Mert az nagyon sokba kerül.

Hogy mi az a trükk? Amivel vissza lehet szerezni. Ezt meg nem tudom. Valszeg az idő fogja ezt meghatározni ha nem is most majd pár év múlva. Amikor nem számít rá.

dec. 30. 14:50
 18/23 A kérdező kommentje:
Ad oda a pénzedet. El lett írva
dec. 30. 14:51
 19/23 anonim válasza:
Csak az a baj hogy te ezt hogy fogod bizonyítani? Van róla papírod,üzeneted, hangfelvételed?? Ha te szavad az övével szemben + mellette van már egy feljelentés is ellened .. szerintem próbáld meg elengedni
febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hangüzenet van. Ahol bevallja hogy tartozik de nem fogja visszaadni. Viszont nem tudom elengedni. Milliós összegről van szó amit 3 év kemény munkájával sportoltam meg. Nem vagyok gazdag, hitelek is van, szüleim sem segítenek. Saját lakásom sincs. Gyűjtöttem a pénzt aztán szerelmes lettem bele és igergetett mindennel meg hogy nála lakhatók majd. Aztán idegen férfiakkal van együtt mai napig mindig mással kéthetenkent kb. És velem még csak együtt sem voltunk.
febr. 14. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!