Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A Fenyő gyilkosságnál az autó...

A Fenyő gyilkosságnál az autó miért nem gurult le a lejtőn amikor Fenyő meghalt?

Figyelt kérdés

A Margit utca lejt a Margit körút felé, és ugye amikor lelőtték nyilván elengedte a féket.

Kétlem, hogy P-be rakta amikor megállt a lámpánál várakozni.

Sőt feltételezem, hogy D-ben nyomta a féket mint ahogy a legtöbben tesszük automata autók esetében.


A W140-et nem ismerem konkrétan, szóval nem tudom milyen funkciói vannak, és persze lehet, hogy P-be rakta amíg megállt a lámpánál, bár nem tartom életszerűnek.


Tisztában vagyok vele, hogy senki nem tudja konkrétan és tényszerűen a választ, csak kíváncsi lennék, hogy kinek mi a tippje?


Nemrég várakoztam ott, és úgy jutott eszembe.Legalább a Margit körútra a 4-6-os villamos sínekig kikellett volna hogy guruljon az autó, annyit lejt a Margit utca azon része ahol lelőtték.


jan. 4. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert befékezte.
jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert automata váltós volt.
jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

# 2:


Az automata váltós autó, nekem is az van, ha D-ben van, ha nincs a lábad a féken. Városon belül meg piros lámpánál én mondjuk sosem rakom P-be maximum (fény)sorompónál, ahol tudom, h percekig fogok állni.

jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint ha D-ben van, megy előre.
jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4# kivéve ha volt/ van benne gurulás gátló, mert pl az én 15 éves automata váltós autóm nem gurul el ilyenkor, nincs az a " mászás", mint sík terepen, ha leveszem a lábam a fékről.
jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet. Az enyémben csak visszagurulás gátló van és nemrég tudtam csak meg, hogy az sem tart örökké, mindössze néhány másodpercig.
jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Crisopher ***** válasza:

[link]


Ezen a képen látszik a váltó állása. Én nem értek hozzá, de akinek van ilyen autója az meg tudja ez alapján mondani, milyen fokozatban volt

jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Crisopher ***** válasza:

Utána néztem a váltónak, ez D fokozat lesz

[link]

jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!