Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Összeszorul a gyomrotok, ha...

Összeszorul a gyomrotok, ha rendőrt láttok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Félreértés ne essék, soha sem volt még dolgom a rendőrséggel, sosem volt rendőrségi ügyem, de még csak közúti ellenőrzésen sem volt velük személyes kontaktusom.Viszont ahogy meglátok egy rendőrt valamiért elkezdek izgulni.Félek tőle, hogy igazoltatták, valami nem lesz rendben stb...Ti hogy vagytok vele?
jan. 6. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Ilyen is van.

Ha megállít mikor kocsival vagyok én is izgulok nálam van e az összes papírom.

jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem mert nem csinálok semmit:)
jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem, sose volt bajom velük.
jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Mióta bevezették, hogy az unioban tilos a kommunista időkben gyakorolt szúróproba szerű forgalombólkivétel, meg ba szakodás az eü dobozzal, azóta nincs gond velük.


De előtte ez a villogás meg kocsiátvizsgálás szánalmas kötözködő hatalomfitogtatás volt.

jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
a rétinégerek félnek csak a rendőröktől xd
jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem, alig látok. Az utakon talán háromszor állítottak meg 20 év alatt. Járőrt meg nem is tudom mikor láttam. Budapesten!
jan. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs miért tartanom tőlük. Ha közúti ellenőrzésnél megállítanak, akkor úgy állok hozzá, hogy max. 10% az esélye helyszíni bírságnak, az is kb. egy évtizede volt utoljára, akkor sincs semmi.
jan. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem félek tőlük, nézd 1:15:10-től:


[link]


🤣

jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!