Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez kizáró ok egy rendészeti...

Ez kizáró ok egy rendészeti iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlt héten jelentkeztem a Körmendi rendvédelmi technikumba, viszont ma csináltam egy kisebb közlekedési szabálysértést.Este volt stop táblánál megállás nélkül kifordultam, mivel láttam, hogy egy autó jön, de az is kb 40-50 méterre volt.Pechemre rendőr volt, amit már csak akkor vettem észre, amikor levillogott.Igen, tudom hibáztam

meg kellett volna állnom, de már nem tudom vissza csinálni.6500 ft-ra bírságoltak meg.Ez volt a legelső dolgom a rendőrséggel.Ez ugye nem kizáró ok, hogy rendőr legyek?


jan. 8. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró indok, de ne is tagadd ha rákérdeznek. Úgyis látják majd. Ismerd el aztán ennyi.
jan. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%
Persze ezt mindenképpen megemlítem
jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok, szerintem a rendőrségre is csak erkölcsit kérnek, abba meg nem tartozik bele a szabálysértés, csak a bűncselekmények.
jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 redstorm72 ***** válasza:
Én Adyligetre jártam, ilyen apróságok nem kerülnek bele az erkölcsibe. De jól meggondoltad? Én is voltam rendőr, 10 évvel ezelőtt, de nem jött be. :D Azóta boldog vagyok.
jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben, hogy miért nem jött be?Rossz volt a fizur, vagy nem becsültek meg?
jan. 18. 17:29
 6/6 redstorm72 ***** válasza:
A fizetés nem sok az egyértelmű. A felettesek meg istennek képzelik magukat. Mindenhez engedélyt kell kérni. Önállóan még WC-re sem lehet elmenni kb. Ha járőrnél többre akarod vinni keményen be kell nyalni és jelenteni a kollegákról a főnöknek, vagy ha nő vagy akkor mást is bevethetsz az előléptetéshez. Cserébe mindenki utálni fog. Első napomon a kapitányságon mindenki elmondta kivel miről beszélhetek, mert mindenki másnak súg be. Amúgy a többi rendőr sem egy eszlény. Nárcisztikus önjelölt Rambóimitátorok vagy kiéget öregek, akik elfordítják a fejüket ahelyet, hogy csinálnák amit kell. Amikor ülsz a rendőrautóban és látod hogy a társadnak attól áll a cerkája, hogy a 4. 70-80 éves sofőrt bírságolja, mert nem irányjelzett a kanyarodó sávban, akkor elgondolkodsz jó helyen vagy-e. Sok rendőrt csak az egyenruha különböztet meg a bűnözőtől. Dicséret nincs de a hibát rögtön kiszurják. Ha nem veszed fel a sapkát meg a kukásmellényt amikor kiszálsz a kocsiból mehetsz is fegyelmire, ha látta egy vezető. Cserébe minden állampolgár utál, pénzt nem keresel. Családdal nem találkozol, mert folyton hülye időpontban dolgozol.
jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!