Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek melyik legálisan...

Szerintetek melyik legálisan szerezhető fegyvernek a legnagyobb a megállíto ereje? Érdemes gumilovedekes,gazriaszto pisztolyt vagy szamszerijat vásárolni ha tartunk egy társadalmi osszeomlastol?

Figyelt kérdés

Én kicsit tartok már attól hogy eljohet az az idő mikor nem lesz rendőrség hogy megvedjen .

És akor az emberek elveszik majd azt ami a másike.


Elelmiszerkeszlet védelme szempontjából gondolkozom hogy mit érdemes vásárolni.

Nyilván azok ellen nem lesz jó akiknek igazi lofegyveruk lesz de a csőcselék ellen ezzek a fegyverek is jók.

Többet er mintha késekkel vagy puszta kézzel vedekezne az ember szerintem.


Mondjuk egy gumilovedekes puska pisztoly elég erős hogy 3 4 fős csoportot elrettentsen a rablastol?


Vagy számszerij?ami sérülést is okoz de csak 1 lövésed van.

Vagy gazpisztoly ami radnyomja a paprika spray gazt?

Vagy egyéb lehetőségek?



jan. 17. 13:11
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a többi választ, mert ilyenkor sok az idióta.


Legálisan, engedély nélkül, otthonvédelemre, GUMILÖVEDÉKES PUSKA.

Mellé íjpuska.


De ha a reális jövőt nézzük, a legjobb és legegyszerűbb, legális, hazai lehetőség: VADÁSZENGEDÉLY. És ekkor 1 sörétes, és egy nagy golyós minimum.


Szintén legális, de NAGY xopás a: SPORTLÖVÉSZ ENGEDÉLY.

jan. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

120 e egy omerta gumis puska amire azt mondják erős de csak 2 lovetu.


A nyilpuskak nem is rosszak van távcsöves is most nézem.

Lézeres célzó is van igaz az már 200 e kategória.



És 150 225 lbs erejű azért az már akár embert vagy álatot is megol könnyedén.

Nem.is értem ha itthon torvenyileg vadászni nem lehet ilyennel akor mire vásárolják?


Mondjuk megalitto erő lehet kisebb neki mert csendes .azért a lofegyver hangja is sok esetben elretento .

jan. 18. 14:43
 33/40 A kérdező kommentje:

Meg diakkoromban a zsebpenzembol vettem egykis nyilpisztolyt 80lbs erejut.

A kertünkben lovoldoztem vele fa tablaba 10 m rol rendesen belement pedig csak ilyen sima nyilhegy volt nem vadaszhegy.


egy fix pozíciót védeni egy jóval erősebb nyilpuskaval vadaszhegyu nyilakal szerintem lehetne egy anarhikus világban is. Már akor ha nincs igazi lőfegyver náluk.


Pl ablakból vagy tetőről tüzelni vagy olyan helyről ahova nemtudnak olyan gyorsan odaszaladni 2 töltés között.

jan. 18. 15:11
 34/40 anonim ***** válasza:
61%

"Pl ablakból vagy tetőről tüzelni vagy olyan helyről ahova nemtudnak olyan gyorsan odaszaladni 2 töltés között."


Tipikusan olyan helyzet, aminek köze nincs az önvédelemhez, sőt ezzel ellentétes, orvtámadás, amikor a megtámadottnak nincs esélye védekezni.


A kezdetektől furcsa volt a kérdés, amiben az önvédelem hamis ürügy, a lényege, "hogyan lehetne hatásos lőfegyverhez hozzá jutni, ebben a rendszerben, ahol nem adnak bárkinek engedélyt"

Volt említve "lefegverzett társadalom", meg a probléma, hogy lőfegyver viseléséhez pszichológiai vizsgálat is kell.

A jelek arra mutatnak, hogy a vizsgálat bevállalása nem opció, és a fegyverek használatáról leírt elképzelés is azt erősíti, hogy csak az első lépés lenne a fegyver megszerzése, ha már megvan," ki is kellene azt próbálni"

jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Miért lenne ellentétes? 3 4 ember betor hozzád és tegyük fel nincs rendőrség akor mit csinálsz?


Van náluk is 1 1 kés minimum valószínűleg. akor egyáltalán hogyan véded meg a családodat?


Nem babra menne a játék házban lenne a lányom vagy asszonyom nyilván nem haboznek ilyen helyzetben vagy te maradsz életben vagy a másik.


nem lehet johiszemuen eljárni poziciod felfededed akor már sebezheto vagy .

Így belegondolva egy gumi lövedékes fegyver ebben a szituációban kevés.

jan. 18. 20:44
 36/40 A kérdező kommentje:

Régen airsoftoztam is. ott is az volt ha simán el akartuk vinni a zászlót frontális tamadassal kb mindig lelottek.


De volt párszor olyan hogy oldalt kerestem egy pozíciót amivel láttam a mi zászlónk.

Mivel mindegyik előre felé figyelt oldalról simán kiszedtem őket.


Értitek mit mondok az hogy nemtudjak a pozíciód hatalmas előny.

Persze humanusnak kell lenni nyilván jelezni kell valahogy hogy ez a terület foglalt egy ilyen durva világban is.

jan. 18. 20:54
 37/40 anonim ***** válasza:

Gumizható revolver azt kész.100 ropiból megvagy csuzlistól, skulostúl 9mm patronostul.

Akik itt azt mondják, hogy semmire nem jó, azoknak annyiban van igazuk, hogy ha mellé lősz akkor ja. De nekem van, és bolond aki elé áll. Hidd el. Én szoktam gyakorolni vele, nem állnek elé. Max full protektoros cross cuccban ha alávettem három pulcsit. A világvégekor nem abban jönnek majd a rosszak. E mellett azt mondtad van fizikumod. Akkor pár machete, egy-két dárda és otthon safe...

De ne hidd el, hogy a gumis 9mm gyenge. Nem sniper, max 5m-ről hatásos, de keress vidiket, mert vannak, hogy milyen sérüléseket okoz az is.

jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
53%

[link]


"babzsák"-al.


És mielőtt valaki okoskodna, 100%-ig legális idehaza civilnek!!! Komolyan!!!

jan. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Omerta puskát láttam egy levágott diszno oldalára lottek belement a husaba a gumi és csontot is tört 5 m belül


Állítólag van annál is erősebb a keserű meteor az kb akora gumilovedeket lo ki mint egy teniszlabda ugyan ilyen erővel.

Csak már nem gyártják nehezen szerezhető.

Az már kb az a szint mint amit a durva tüntetésen a rendőrség használ.


100 150 e lenne rá. Plusz azért máshogy is készülök onelatto élelmiszer ellátás fog kelleni napelemes eszkoztoltesi lehetőség stb

Csak kell ez az önvédelmi vonal is.

jan. 18. 21:54
 40/40 A kérdező kommentje:

A biztonságba fektetni a pénzt szerintem érdemes.

Most rendeltem ilyen szárított élelmiszer kekszet amit az USA hadsereg is használ.

20 évnyi szavatosság van rá vízben elkeverve ehető és tápláló.

20e be került 1 doboz és 12 napos készlet

Akarok egy 5 6 dobozos készletet.


Szerintem mindenkinek el kéne gondolkodni azzon hogyha valami baj lesz a világban hány napnyi készlet van otthon.veszelyes egy világot élünk.

Kelleni fognak ezzek a dolgok.

Persze most hulyesegnek tunnik .

jan. 19. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!