Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségnél mennyi volt a...

A rendőrségnél mennyi volt a riaszosok karácsonyi jutalma?

Figyelt kérdés

máj. 9. 06:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
7%
Nem mindegy, hogy magyar vagy kinai rendőrröl beszélünk. Ha magyar, az valszeg negyedét sem kapja, mint egy kinai, azért, hogy magyar állampolgárokat vegzáljon.
máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Az időszakosan szolgáló kínai segédrendőr nem vegzál senkit.

Ha kínaival gond van, akkor segít eligazodni, tolmácsolni, stb.

Magyar rendőröket is kérnek más országokba kisegíteni.

1 kínai negyed

2 rengeteg kínai gurista

máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Akik kínaiznak azok tudják, hogy rengeteg cseh rendőr szolgált Magyarországon a déli határon? Ugyan úgy magyar rendőrrel mentek. Vagy amikor nyáron a horvát tengerparton magyar rendőrt látnak akkor miért nem köpködnek a horvátok? Teljesen normális a külszolgálat. Akik pedig még mindig dulifuliak azok tudják, hogy napi szinten vannak a határ mentén közös járőrszolgálatok osztrákkal, szlovénnal és így tovább?


Van ahol turisztika miatt, van ahol pedig megállapodás miatt, lásd migráció.

máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Semennyi.

RIASZ - osként - a rendőrség állományában - kimaradunk minden ilyesmiből.


Hiába végzek nyomozói munkát, ugyanannyi ügyteherrel, mint a hivatásos kollégáim, akkor is csak kiszolgáló személyzet vagyunk, amit a világon sehol se becsülnek meg, így a magyar rendőrségen sem.

máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

3, én vagyok, az aki kinaizok és egyedül vagyok...

tudok róla és arról is, hogy Csehország 100kmre sincs a magyar határtól, még Kina, hát a hátam közepére sem kivánom azt a hosszú repülő utat.

Tisztában vagyok vele, hogy Csehország a szövetségesünk és a régionk. Kina az nem.

máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

5-ös!


És ennek mi köze a kérdéshez?

máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

“ Akik kínaiznak azok tudják, hogy rengeteg cseh rendőr szolgált Magyarországon a déli határon?”


1. Horvát ország egy velünk szomszédos ország, sokkal közelebbi mind történelmileg, mind politikailag, mind hosszasan sorolhatnám.


2. Horvátországgal egy közös unióban vagyunk, mely végett a jogszabályozás, törvényhozás hasonló. Emiatt és az első pont miatt az alapvető normák, értékek is hasonlóan alakultak a történelem során.


3. Horvátország egy demokrácia. Ezzel szemben az általad védett Kína egy egyértelmű diktatorikus rendszer. Nem érzel különbséget tényleg a kínai és a Horvát állam között? Teljesen ugyan az szövetséget kötni?


“ Vagy amikor nyáron a horvát tengerparton magyar rendőrt látnak akkor miért nem köpködnek a horvátok?”


Azért nem, mert nagyjából egy millió magyar utazik be Horvátországba.

Ehhez egyáltalán nem hasonlítható, a kínai turisztika Magyarországra.


Mindenki tudja, hogy létezik külszolgálat és más ország rendőrei is látnak el itt szolgálatot. Szomorú, ha te nem látod a különbséget.

máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
Voltam közös szolgálatban szlovákkal, át is mentem szlovákiába a kollégával elfogni. Ugyan ez az osztrákkal Szombathelynél. Most olyan helyen dolgozok ahol rengeteg a kínai. Ha balhé van és van ott egy kínai kolléga örülnék hogy ottvan. A rendőr a világon mindenhol rendőr. Ebbe nem kell többet belelátni.
máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

3-as!

Politikai okokból tolják a mantrát a kínai segédrendőrök kapcsán.

máj. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

“ rendőr a világon mindenhol rendőr. Ebbe nem kell többet belelátni.”


Te sem látod a fától az erdőt.

máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!