Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a bűncselekmény elkövetőjér...

Ha a bűncselekmény elkövetőjéről nem tudhatjuk, hogy cigány származású, akkor az áldozatról hogyan derül ki, ha az?

Figyelt kérdés
Ugyanis magyarországon nincs hivatalos nyilvántartás, mégis ha egy áldozat cigány akkor rögtön megjelenik a médiában a származása. Az országos statisztikákban is csak az jelenik meg, hogy hány cigány áldozat van, az hogy hány elkövető, arról semmi!
2009. febr. 1. 22:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%

Kettős a mérce ez innen is látszik.


1. "Hát az én gyerekem ne azt hallja az iskolában, hogy "rák a beleidben"."


szerintem te nem vagy tisztában,hogy egy átlagos gyerek hogy beszél. ez nem kisebbségi jelenség.


2. Miért nincs cigánybűnőzés?


Akkor lennie kéne magyarbűnözésnek is. Valaki hallott már magyarbűnőzésről? ugye nem. Ezért nincs cigánybűnözés sem szerintem.


3. Ma reggel hallottam,hogy 3 milliárdot lopott az államtól a be nem fizetett adó maitt egy magyar cég ,mert csalt a számlákkal.


Lesz ebből felháborodás, meg felvonulás? Nem


Ha megjelenne,hogy a cégben cigányok voltak lenne felháborodás? Igen.


Így alakul ki a kép az emberekben a "cigánybűnözésről"

2009. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
77%
Te nyilván valami kis urigyerek vagy. Majd ha a gyerekedet naponta kirabolják meg összeverik az salyát cigány osztálytársai, akkor átgondolod te fasz
2009. márc. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A havi egy-két milliárdos lenyúláson az átlagember már fel sem háborodik.

Az egyén biztonság érzetét leginkább a napi "kis" balhék befolyásolják. A pártok milliárdos lenyúlásai miatt nem lesz (ott, és akkor) kevesebb az emberek zsebében, de ha elviszik a nyugdíjat, vagy a kertből a termést azt rögtön megérzik az emberek.

Ha bankot rabolnak, még mellé is állnak (lásd Wiszkis), de ha napi szinten kifosztják őket a sötét utcán az többet ront a biztonság érzeten.


A kutya se törődne a cigányokkal, ha csak az állam milliárdjait herdálnák (mint a többi "fehérgalléros"), és nem napi szinten terrorizálnák a egyszerű embereket.

2009. márc. 18. 17:51
 14/25 anonim ***** válasza:
38%

12:30


Sajnálatos,ha veled ilyen történik,de az még sajnálatosabb,ha emiatt nem látsz tovább az orrodnál.


Hidd el napi szinten az emberek bunkósága is rettentő idegesítő, és ez nem bőrszín kérdése.Sőt. Az életem során a cigányok elneyésző részben okoztak nekem problémát a nem cigányokhoz képest. Számomra mindig is meglepő volt,hogy utálhat valaki egy népet , sőt még olyan népet is pl zsidók akikkel valószínűleg a sajtón kívül soha nem találkozik személyesen.


Nem azt akarom mondani, hogy nincs probléma a cigányokkal,de másféle tekintetben másokkal is ugyanígy megvan ez.

2009. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

kérdező:


Te is beismered, jól látod,hogy a cigányok semmivel sem rosszabbak mint a nem cigányok, csak más területen vannak felülreprezentálva (az okait most hagyjuk) .

Azzal,hogy csak a cigányokon verjük el a port,és a többit úgymond hagyjuk saját magunkat csapjuk be. Erősebben úgy mondanám szembeköpjük a józan eszünket.


Látod te is eljutottál odáig,hogy a milliárod csaláson már fel sem háborodsz, mert van egy "nagyobb" súlyú probléma szerinted. Ez az erkölcsi relavativizmus.


Az a 3 milliárd Ft meg csak csepp a tengerben hidd el az ilyenekk miatt is tart itt az ország. ha leosztod

ez fejenként 300 Ft. Ne mond,hogy nem a mi zsebünkből megy ki.

Pont,hogy ez nem vezet sehova, mert ellentmond a józan észnek.


A cigánybűnözés egy olyan bélyeg, ami megbélyegez egy egész csoportot attól függetlenül ,hogy annak egy tagja rendes ,vagy nem rendes ember.

2009. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%
sétájatok végig este a nyóckeren, aztán jöhet a szöveg. A rózsadombról egyszerűbb toleránsnak lenni kismajmok
2009. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Engem az haboritott idaig fel a legjobban , mikor megoltek a vilagklasszis Roman kezilabdast Cozmat , aki kuldolfi csabitasok ellenere sem igazolt el a magyar csapatatol. Na masnap este TV2 azt mondta , hogy semmit sem lehet tudni abszolut az elkovetokrol , hat en majdnem leestem a fotelrol!! Semmit??? csak annyit , hogy CIGANYOK voltam mar MEGINT , ez kicsit szukiti a kort aze !!! ROHADEK TV2 !!!!
2009. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

Előző!


Képzeld van olyan gyilkosság is amit magyarok követnek el és nem mondják be a TV-ben,hogy magyarok voltak.

2009. márc. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen 100 cigányok által elkövetettre jut pár olyan amit nem cigány követett el.


Érdekes módon az országos felháborodást okozó események szinte 100%át cigányok követték el ( lásd. pl Olaszliszka, Kiskunlacháza, Veszprém, Makó és még lehetne sorolni). Hírtelen tudok mondani egyet, amit nem cigányok követtke el: a móri mészárlás.

2009. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
Pedig hidd el,hogy sokkal több gyilkosság történik,amiről TE tudsz.Csak a média számára azok nem érdekesek Ez nem más,mint a média torzítása akarattal,vagy akaratlanul. Nekik az a jó hír amire sokan ráharapnak. Ilyenekből levonni következtetéseket hiba.
2009. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!