Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a bűncselekmény elkövetőjér...

Ha a bűncselekmény elkövetőjéről nem tudhatjuk, hogy cigány származású, akkor az áldozatról hogyan derül ki, ha az?

Figyelt kérdés
Ugyanis magyarországon nincs hivatalos nyilvántartás, mégis ha egy áldozat cigány akkor rögtön megjelenik a médiában a származása. Az országos statisztikákban is csak az jelenik meg, hogy hány cigány áldozat van, az hogy hány elkövető, arról semmi!
2009. febr. 1. 22:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elhallgatott gyilkosságokat szerinted kik követik el többségben? Én csak kettő esetet tudok, amiről nem számolt be a média, de C kategóriások voltak, igaz az egyik csak majdnem gyilkosság és Jászapátiban történt, de nem sokon múlott, mert szegény öreget úgy megverték, h még a kórházban is lemondtak róla, de végül megúszta.
2009. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
a gyilkosságok száma évente 150 és 300 között mozgott az utóbbi 20 évben.
2009. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

8.kerbe járok suliba, bolti lopást nem egyet láttam itt, mind ugyanolyan származásúak voltak.

Naponta megállít egy-két agresszív csaj, hogy vegyek tőle zoknit, mert az egyébként pufók, ámde éhező gyerekét el kell tartania egy babakocsi is van nála, és mivel nem veszek, egy aljas gyerekellenes személynek mond.

Ugyanez van aluljárókban és utálom, mikor mindenféle gagyi cuccot akarnak rám sózni.

Már amiatt is rasszistáztak le, mikor kimondtam, hogy minket eddig csak romák raboltak ki, ilyenkor azt mondták, biztos azt képzeltük, hogy roma, de láttuk őket, csak nem nagyon mertünk egy csorda ellen fellépni. Pénztárcámat roma lopta el, csak tesóm észrevette. Villamoson is zsebtolvajt mikor láttam roma volt.

2009. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
"A Tücsök és a Hangya" videót a videómegosztókon nézd meg! nagyon jó, és sok kérdésre választ kapsz belőle! ha nem találod, akkor megint töröltette a vélemény-nyilvánítás szabadságát nagyon védelmező csoport egy vezetője, de akkor is eljuttatom hozzád ha érdekel
2010. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

tegnapelőtt 15:42


Köszi, meg van eredetiben. :)

2010. máj. 17. 06:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!