Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fiatalkorú (16. éves középisko...

Fiatalkorú (16. éves középiskolás) kaphat elzárást, ha 3600. -forint értékben lop pl. kozmetikumokat?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy ez csak szabálysértés, viszont elzárással is lehet büntetni.
2011. júl. 28. 17:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Na akkor te "szakértő"...


1. Gratulálok hozzá, hogy előbb lettél visszaeső bűnöző, minthogy a szőr rendesen kinőtt volna a p.csödön!!!


2. Az hogy téged nem ültettek le, nem jelenti azt, hogy ez mindenkire általánosan igaz (ez az ügyeidben eljáró bíró szégyene). Mivel Mo.-on bírói függetlenség van (nincs precedensjog) más (vagy legközelebb te) esetleg kifoghat egy olyan bírót, akinek esze is van nem csak diplomája.


3. Mivel a kérdés kisebb értékre elkövetett lopásról szólt, ezért nem kéne szétoffolnod olyan h.lyeségekkel, amiknek semmi köze a témához!


4. Nagyon remélem, hogy amit írtál egy hülyeség, és te csak egy unatkozó trollkodó h.lyegyerek vagy (bár ebben az országban én már semmin sem lepődök meg).

2011. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

mi lenne ha csak annyit írtál volna "oké bocs lehet igazad van,nem vagyok annyira jártas e témában" ahelyett hogy itt elkezdesz engem sértegetni mert egy kicsit leoltottad magad azzal amit nekem írtál oltásnak?

Válaszomat rajtad kívül mindenki értelmezni tudta,hát istenem vannak gyenge elméjű emberek ezért nem hibáztatlak,de elmagyarázom hogy azért írtam azt amit írtam,mert ha rablásér nem csuknak le akkor lopásér sem fognak,és hidd el első balhés kölköt nem zárnak be rablásér.így már érted mi köze a válaszomnak a kérdéshez? mind1 nem érdekel ha így sem fogtad fel,offolást meg olvass vissza épp hogy te kezdted,amikor belém kötöttél amikor normál választ adtam a kérdésre,te szóltál hozzám ahelyett hogy a kérdezőnek válaszolgatnál te barom,én csak reagálltam,de tudod mit? kabbe

2011. aug. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
na abban talán igazad van ha mondjuk leütnek valakit vagy fegyverrel elkövetett,akkor igen bezárnak,de egy egyszerű rablást nézel amikor oda sétálsz a csávóhoz és elveszed a telefonját,azért nem zárnak be ha tiszta voltál addig.
2011. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez az egész egy nagy idiótaság. Sokkal jobb volt míg 20 rugó alattiakat nem büntettek, vagy legalábbis nem ilyen komolyan, nem pártolom a lopást, de van egy erkölcsi határ még az erkölcs ellenesekkel szemben is
2011. aug. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

razor1592


OK, ha a villamoson kilopják a zsebedből a pénzedet, ugye azt sem kell büntetni, végülis 20000 alatti összeg, nem?


Én valahogy azért nem így érzem. Nekem az erkölcsi határ ott van, hogy ne lopj. Nem pedig ott, hogy mennyit?


Pedro

2011. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
börtönt két fiatalkorú kaphat érte?
2013. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!