Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Régebben kiraboltak a cigányok...

Régebben kiraboltak a cigányok, rendőrség tudja hogy kik azok, mégsem történt semmi, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy kb 2 éve csoprotosan kiraboltak engem meg haveromat esre hazafele menet a hídon, 6an voltak abból 4 cigány , 2 pedig fehér cigány volt,lefogtak,rugdostak,elvették a cuccainkat és futottak utánunk kb 1 kilométert! Feljelentést tettünk, és persze előkerültek a képek azokrol akik már voltak büntetve...kettőt felismertem, és közölték hogy meglesznek és meglessz az eljárás...de természetesen igy több mint 2 év után egy levelet vagy telefont sem kaptunk!!! Ez ám az igazság szolgáltatás...és közölték is hogy ez a 2. legsúlyosabb bűn(csoportos rablás)....ennyit ért az egész?! Gondoljuk el forditva...magyar ember tett volna ilyet,lefogadom már másnap szépen bennülne a cellában,miután előző este a kommandósok levadászták! Komolyan mondom ez az egész egy vicc ami ittmegy az országban!!! Egyébként ez most onnan jutott eszembe hogy multhéten egyik ismerősömet kirabolták...persze 1 "brazil" volt...és tudom hogy nemmondok sok ujdonságot, de azért igy elmenni ilyen dolgok mellett Nemlehet
2009. jún. 21. 00:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
És mit mondtak, hogy "majd értesítenek"? Mert én biztos minden 2. héten ott lettem volna, a nyakukra jártam volna, míg meg nem unnak! Lehet egyszerű nemtörődömség is a rendőrök részéről sajnos...Már tisztelet a kivételnek, de elég sok ilyenről is hallottam. :(
2009. jún. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ahol nagyanyámék laknak ezt csinálják, mindenki tudja, azt is hogy kik azok, ki a "nagyvezír". Pénzt, telefont, nyakláncot elveszik, de valahogy évek óta ez megy, gondolhatod, hogy mentek is feljelentgetni és még sem történik semmi. Engem is érdekelne miért. Valaki magánakció keretein belül összeverte a főokos cigány kölköt, mikor az egyedül okoskodott neki, akkor egy időre meghúzta magát, aztán megint neki bátorodott, mert lehet.
2009. jún. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Vagy protekciójuk van, vagy a zsaruk is félnek tőlük.
2009. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Ráfogják, hogy megélhetésből csinálták és már el is van felejtve az egész. SAJNOS!
2009. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Velem is esett meg hasonló, de cigóék ellen nem tudnak tenni sokat, nézd nálunk a cigótelepre eleve rendőrautó se merészkedik be. Ha valami balhé van, mennek 5 kocsival, úgy talán. Szép mi ?
2009. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Majd a Magyar Gárda rendet tesz az országban.
2009. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
66%
06:58-as! Te biztos bemennél a cigánytelepre egyedül egy autóval... Egyébként NEM KELL nekik EGYEDÜL bemenniük sehová. Nem feladatuk. És ez így van jól. Nem vagyok rendőr, nem is akarok az lenni. Már csak azért se, hogy ne kelljen cigánytelepekre járni...
2009. jún. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
Esetleg utána érdeklödhetnél hogy hol ál az ügy!!Meg mijen az a fehér cigo?:D
2009. jún. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Valaki magyarázz ale nekem, bocsi, hülye vagyok, kikből áll a magyar Gárda és mi az elérhetőségük? Netán van honlapjuk? És mi akarnak pontosan?
2009. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
A Magyar Gárda egy mozgalom, ami több tízezer embert foglal magában. Szoktak felvonulást tartani, és megvédik azokat akiket terrorizálnak a cigányok.
2009. jún. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!