Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért lett hirtelen "divat"...

Miért lett hirtelen "divat" az, hogy a rendőröket védik?

Figyelt kérdés
Aki csak egy rossz szót is mer szólni, rögtön "Menj el rendőrnek!" meg társai beszólással jönnek. Miért van ez? Vagy hirtelen elárasztották az oldalt a bértollnokok?
2009. aug. 27. 18:07
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen szellemi toprongyok szoktak a leg hangosabban rendőrért kiáltani ha a leg kisebb sérelem éri őket.

Ha ebbe a helyzetbe kerülsz majd gondolkodj el arról, hogy mit gondolsz róluk.

2009. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%
Tisztelet? Ugyan már.. Magunkat sem tiszteljük. (meki, tv..) A rendőrök nemtisztelésére: fejétől bűzlik a hal.(Szerintem ez igencsak idevág)
2009. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező, retardált vagy, aki nem képes gondolkodni. Aki nem tiszteli a törvényt vagy a rendőrséget az menjen Afrikába vagy a D-Amerikai őserdőkbe élni, mert a civilizált társadalomnak nincs szüksége a hozzád hasonló labilis szenny elemekre. Egyetlen normális embert sem hallottam még a rendőrséget kifogásolni. Akik ezt teszik azok besorolhatók az agyhalottak és gyakran ennek a csoportnak a törvényszegű alhalmazába.
2009. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
54%

ma 20:44

gratulálok te agyi rokkant, elnyerted a nap idiótája címet.

Csak fröcsögsz meg szitkozódsz de egy okot nem vagy képes írni hogy miért. A hozzád hasonló radikálisnak nem lenne helye a társadalomban.

Nem megvédeni akarom a kérdezőt, de írta hogy úgy becsüli a 60%a bajos. Te meg azt írod hogy csak a hülyék szidják a rendőröket. Nos ha ez szidásnak számít hogy nem azt írja nincs baj a rendőrökkel minden a legnagyobb rendben, akkor azt hiszem nem is kell téged tovább kommentálnom...

Tedd fel a kérdést bármelyik oldalon(fórumon) hogy volt e már rossz tapasztalata rendőrökkel, vagy ismer e olyat akinek volt. Aztán lepődj meg.

2009. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 20:44, te vagy a retardált.Szerinted aki vidéken él és látja hogy mindenki magasról tesz rá, a kormány, a rendőrség nem tesz semmit, minden nap szenved a terrortól, a kilátástalanságtól, attól hogy bármelyik pillanatban kirabolhatják, megverhetik, megölhetik őt is és az egész családját és ha megvédi magát, akkor meg tanúsítja 50 rokony hogy a 70 éves öregember rasszista indítékból támadt rájuk.A végén még őt ítélik el.Mondd már meg nekem te szerencsétlen f*sz, ők is agyhalottak, ha már a rendőrségben nem bíznak és szidják őket, nincsenek megelégedve a munkájukkal?

Ezen gondolkozz már el egy picit a csökevényes agyaddal.

Nem kéne mindenhol, minden tüntetőben büdös náci csőcseléket látni.

2009. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
71%

Harmadik válaszoló vagyok.

Látom, te is csak itt tudod levezetni a kisebbségi komplexusodat kedves kérdező! Mi a baj? Kicsi a farkad? Vagy egy rendőr lenyúlta az asszonyt? Vagy átmentél a piroson és megbüntettek?

Nem értelek, milyen válaszokat vártál? Hogy mindenki nekiáll és veled fog köpködni és fújolni?

Való igaz, vannak a rendőrség kötelékében is hülyék és ostobák, akik visszaélnek a hatalmukkal, mint minden munkaterületen.

Most pedig kapcsold ki a gépet, menj és szunyálj egy nagyot, hátha holnap szebb napod lesz!:)

2009. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Az előző válaszolóval nem állok le vitatkozni. Azért, mert szokták mondani "hülyékkel ne állj le vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal". Tőlem pampoghat akármit, nem veszem figyelembe.
2009. aug. 27. 21:40
 18/40 A kérdező kommentje:
Mivel látom, hogy pár kommentelő olvasni se tud, ezért bemásolom: NEM köpök a rendőrökre, csak a hülyébbikjére.
2009. aug. 27. 21:43
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nem jobbak, se nem rosszabbak ők sem, mint bárki más. Minden szakmában találsz alkalmatlanokat és rátermetteket is. Nem attól lesz valaki hülye, hogy rendőrnek állt.
2009. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam ezt.
2009. aug. 27. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!