Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért lett hirtelen "divat"...

Miért lett hirtelen "divat" az, hogy a rendőröket védik?

Figyelt kérdés
Aki csak egy rossz szót is mer szólni, rögtön "Menj el rendőrnek!" meg társai beszólással jönnek. Miért van ez? Vagy hirtelen elárasztották az oldalt a bértollnokok?
2009. aug. 27. 18:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
87%

Akkor meg miért irsz ki egy ilyen provokáló kérdést?!

Az teljesen igaz,hogy szakközépbe akárki elmehet már,és lehet belőle "mezei" rendőr,járőr vagy hasonló.De azt senki sem nézi,hogy a Rendőrtiszti Főiskolán milyen intelligenciára és fizikai-pszichológai teljesítményre van szükség.Aki ott végez,azt is ugyanúgy le "hülye" rendőrözik?

És tényleg...miért is szidjuk őket?Mit kell tenni,ha kimész valahova egymagad,és szembetalálod magad 30 cigánnyal?Ott mit tegyen a rendőr?Persze igen,meg kell inkább változtatni a rendőrséget,minthogy végre helyretegye valaki a drága kisebbséget,mivel mindenki látja-még a vak is-hogy 90%-ban velük van a baj.És ilyenkor,a rendőr az alkalmatlan.Hát bravo :)

2009. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Unom már, hogy nálunk a sündőrség csak a pénzre hajt.

Unom már, hogy pár Rózsadombon lakó bankár elkényeztetett hülyegyereke írogat fröcsögve, hogy: "provokatív!" meg társai. Nem, ez nem provokálás. Az lenne a provokálás, ha ezt írnám: Minden rendőr hülye! Ezt írtam? És pont az iyen bértollnokokra gondoltam a kérdésben.

Unom már, hogy ez a magyar mentalitás, hogy: Nem az én véleményemen van=hülyerasszistanácikommunistafasisztahomofób.

2009. aug. 28. 07:26
 23/40 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!

Miért nem gondolkozol el egy kicsit? Biztos jártál iskolába, legalábbis valahol csak megtanultál olvasni. Emlékezz vissza. Biztos volt olyan tanárod, aki kedves volt és olyan is, aki mindenbe belekötött. Ez személyiségtől függ, nem szakmától! Vagy nézz szét munkatársaid között. Biztos van lojálisabb és kevésbé lojálisabb is köztük.

Mondtad, hogy "csak a hülye rendőrt köpöm le". Honnan tudod, hogy nem pont Te vagy a hülye? Vagy Ő túl okos hozzád?!


(Engem a kérdező stílusa egy meg nem nevezett párt sajtótájékoztatójára emlékeztet).

2009. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
87%

Talán azért mondják, hogy menj el rendőrnek, ha nem tetszik, mert nem vagy benne. Te egy úgymond kívülálló vagy.

Ha ennyire változtatni akar valaki a rendőrségen, akkor igenis menjen el és ott ossza az észt, változtasson!

Megjegyzem, hogy nem vagyok rendőr, csak felháborítónak tartom, mikor mindenki fröcsög, holott nincs benne, nem tudja, hogy mi miért van.

2009. aug. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
45%

Én cska azon gondolkodom, hogyha a drága rendőrők mindenkivel KIVÉTEL NÉLKÜL betartatják a törvényt...miért van az, hogy egyesekre más törvények vonatkoznak? itthoni példa(megtörtént esetek): ismerősöm házát épp rámolták a cigányok, a bűncselekmény folyamatban volt...ő nagyon rettegett, felhívta a rendőröket, akiknek a válaszuk ez volt: nem tudunk menni, nincs elég benzin...

majd rá 1-2 napra egy másik ismerősömet azért akarták átfurikázni a szomszéd városba az örsre, mert "szebb jövőt" köszönt az igazoltató rendőröknek....na bezzeg erre van benzin....félúton meggondolták magukat, mikor a srác elmondta nekik azt, amit én most ide leírtam...

2009. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
77%
A magyar rendőrség bír európai viszonylatban a legtöbb tiszttel. Látszik milyen tájékozott vagy. Menjél haza és utáld tovább a rendőröket...
2009. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező!Egyáltalán nem vagyok egy elkényeztetett gazdag valaki.Vidéken élek,a megyeszékhelytől 20 km-re.Elhiheted,hogy rosszabb a helyzet itt,mint a nagyobb városokban!Bár úgysem fogod,mert te alapból hülyének nézed a rendőröket!Pedig pont ők azok,akik segiteni fognak neked,ha valami bajod van.Nem minden rendőr hülye,és nagy részük igenis segiteni akar az embereknek,ha tud.
2009. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
95%

"Unom már, hogy ez a magyar mentalitás, hogy: Nem az én véleményemen van=hülyerasszistanácikommunistafasisztahomofób."


Te ugyanezt csinálod nem veszed észre?!


"Unom már, hogy pár Rózsadombon lakó bankár elkényeztetett hülyegyereke írogat fröcsögve"


Te fröcsögsz itt,mert nem adunk neked igazat :)

2009. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Annyi "jó" történetem van, hogy nem bírná el a szerver. Mivel látom, hogy pár hülye szétb@szta a kérdést, ezért nem fogok többet válaszolni. Jó fröcsögést.
2009. aug. 28. 18:46
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ha meglátok egy rendőrt az utcán biztonságban érzem magam!

Vagy ha este egyedűl vagyok a városban és látok sétálni rendőröket.

Éppen ezért remélem, hogy egyre több rendőr lesz és igenis védjék őket!


F/16

2009. aug. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!