Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van rá esély, hogy a rendőrség...

Van rá esély, hogy a rendőrség megtalál egy ellopott biciklit?

Figyelt kérdés
Panellakásban lakunk, a közös erkélyről lopták el.
2008. júl. 1. 22:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
Egyik ismimnek ellopták és másnapra asszem megtalálta a rendőrség.
2008. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

1.Ha meg is találják,akkor meg van az esély arra,hogy inkább megtartják maguknak,hiszen ök sincsenek túl fizetve

2.Nem,mert általában ilyen pitiáner ügyekhez hozzá sem kezdenek,hiszen még egy gyilkosság helyszínéről is sebesen elfutnak,hogy ne kelljen dolgozniuk

3.Nincs semmi esély rá,hogy megtalálják,mert akkora luzerek,hogy semmit se találnak meg.

4.Nincs rá esély,mert az valószínűleg,az már egy orvkereskedő raktárában pihen eladásra várva (lehet ök is benne vannak a buliban)

5.Tipp ! : Figyeld az újságok hirdetéseit,hiszen van,hogy a lopott autókat felajánlják visszavételre eredetei gazdáiknak [JÓ PÉNZÉRT :)]

2009. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
84%
Az én kerékpáromat is ellopták, feljelentést megtettem, de 1 hónap mulva jott is a levél, hogy megszuntették a nyomozast. Nyilvan minden kerékpar lopassal kapcsolatban igy jarnak el. De a bejelentéstol szamitva 3 évig ha veletlenul megtalaljak a kerekpart, akkor még visszaadjak, ha viszont 3 ev utan talaljak meg akkor mar nem kapod vissza :(
2009. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
na megvan a bicaj?
2011. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sajnos az enyémet is megdobbantották már több mint 1 éve ...Már annyi infót megadtam a rendöröknek de sajnos semmi.
2014. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

lophatnál egyet nekem is...

nekem a templom elől lopták el tavaly előtt...

Biztos a sátán volt....csak ugy odasántikált és lerágta lakatot

2014. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!