Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi bajom lehet ebből? Egy...

Mi bajom lehet ebből? Egy hülye vagyok.

Figyelt kérdés
Röviden és tömören. Beszélgettem egy lánnyal neten és nagyon felhúztam magam. lek@rváztam 20 percig elhordtam mindennek ezt most ne ragozzuk. indulatból csináltam. Aztán annyira felhuztam magam h meggondolatlanul elmondtam hogy - ő lenne az első lány akit szívesen bántanék fizikailag is. de nem fogom. - Erre fel akar jelenteni rendőrségen facebook chat alapján - amit tudhat hogy hol dolgozom mi az emailcímem és volt sulijaimat. Szerintetek mennyi az esélye hogy ebből bajom lesz? Nagyon szépen megkérlek titeket, hogy értelmesen válaszoljatok, még ha egy gyökérnek is gondoltok...

2016. márc. 6. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem lesz belőle semmi bajod, emiatt nyugodtan mehetsz holnap iskolába...
2016. márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetro ***** válasza:
0%
Kezdj el pszichoáterhez járni, akkor lesz is rola papirod hogy elmebeteg vagy és hivatkozhatsz arra.
2016. márc. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Semmi, ha fel is jelent akkor sem fog bíróságra kerülni az ügy, mert ejteni fogják. Naponta küldik el egymást facebookon az emberek a halál tökeire, kívánnak rákot egymásnak és erőszakolják meg a másik édesanyját. A nagy részük senkit sem érdekel.
2016. márc. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sanya9797 válasza:
Semmi bajod nem lesz belőle. Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2016. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki kell ábrándítsalak, feljelenthet. Magánvádas dolog 10.000 forintba fáj és mindent neki kell benyújtani a címed, neved, neki kell szolgáltatni nem nyomoznak :) De lesz békítő tárgyalás ha esetleg feljelent. :) de amúgy nagyobb macera lesz neki, nem éri meg :D És nem hiszem, hogy feljelent, engem is k.rváztak már le és eszembe nem jutott hogy hohó feljelentem. (Pedig megtehettem volna :D de túl sok macera és azt a tizest inkább magamra költöm :D)


nyugi szerintem csak üres fenyegetés. Nem tudja, mivel jár. Majd anyukája fel fogja világosítani, hogy inkább csak tiltson le és lépjen tovább :D


Ui.: Beszélj szebben a lányokkal. Ha nem érdemli meg akkor meg tiltsd le a csudába ;)

2016. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!