Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Csináltam egy kamu profil...

Help23 kérdése:

Csináltam egy kamu profil facebookot, és feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Egy kamu facebook profilról írtam egy emberkének poénból, aki viszont nem vette a lapot, és rendőrségi feljelentéssel fenyegetett, hogy én zaklatom őt. Megszüntettem az email címet, megszüntettem a facebookot. Ilyenkor mi a helyzet?

2017. jan. 16. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"Egy kamu facebook profilról írtam egy emberkének poénból"


Hát ha egyből feljelent azért, mert írtál neki akkor nem csak írtál neki. Mit csináltál?

2017. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem azért, mert már tizedjére írod neki, hogy hogy fogod feldarabolni, akkor nem lesz semmi. Meg amúgy se, senkit nem érdekel az ilyesmi, max kiröhögik, ha bejelenti. Az meg semmit nem jelent, hogy törölted, mivel minden törölt adatot megőríznek egy ideig, pont a bűncselekmények miatt - gyilkosság, terrorizmus, drogok.
2017. jan. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%

"Megszüntettem az email címet, megszüntettem a facebookot."


Visszanyomozható, ha nagyon akarják. Amikor legközelebb ilyenen töröd a fejed, akkor ez jusson eszedbe.

2017. jan. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Mész egy kicsit a böribe.
2017. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nincs jelentosege hogy megszuntetted, komoly nyomozas eseten ezeket vissza lehet allitani, mert a szolgaltatoknal megvan az egesz.


Az mas kerdes hogy nem fog ezzel foglalkozni senki.


Amugy meg egy ostoba balfek vagy hogy masokat zaklatsz, egy pofanveres nem artana, pedagogiai celzattal.

2017. jan. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak hülyeségeket írkáltál neki akkor nem lesz semmi, mert nem fog feljelenteni, csak azért írta mert ezzel hatásosan lekoptatható a zaklató. A telefonbetyárok is addig hívogatják a számot amíg szóba nem kerül a rendőrség. Ha viszont fenyegetted, zsaroltad, és ezért fel is jelent, akkor elő fognak keresni.
2017. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!