Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elvették a forgalmimat repedt...

Elvették a forgalmimat repedt szélvédő miatt mit tudok csinálni vele hogy miniél előbb tudjam használni?

Figyelt kérdés
A szélvédőt már meg javíttattam de az okmány irodába azt mondták hogy meg kell várnom még megjön a levélbe a határozat nekem és addig várjak. A kocsi napi használatba lenne munka miatt.

2017. jan. 21. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak a repedt szélvédő miatt nem veszik el a forgalmit!

Volt ott valami más is!

2017. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
annyit mondtak h balesetveszélyes és elvették a forgalmit...
2017. jan. 21. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Az tudod csinalni hogy megvatod a hatarozatot es ujracsinaltatod a muszakit, aztan lesz uj forgalmid. Ennyi, es legkozelebb nem mesz torott szelvedovel az utra.
2017. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már igazoltatásom repedt szélvédővel, de szóba sem hozták!
2017. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi most szerinted mit kéne írjunk neked? Elmondták ugye érthetően, hogy várd meg a levélbe a határozatot.

Ha neked ez nem felel meg fogj egy gépkarabélyt, mészárold le az okmányirodát és szerezd meg a forgalmit!

2017. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Repedt szélvédő miatt nem veheti el a forgalmi, hiszen az igazoltatás előtt 10 perccel csapódott neki valami. Ha mégis izmozott a rendőr, akkor beperelni, fizessen a majma.
2017. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bérelj addig egy másik autót vagy kérj kölcsön, ha van olyan ismerösöd.
2017. jan. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Repedt szélvédő miatt nem veheti el a forgalmi, hiszen az igazoltatás előtt 10 perccel csapódott neki valami. "



Igazából elég nehéz olyan jogszabályt találni, amely kimondaná, hogy közúti közlekedésre alkalmatlan műszaki állapotú gépjárművel 10 percnél rövidebb időtartamig közlekedni közúti forgalomban megengedett. Én még nem is találtam ilyet.

2017. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Látom nem értetted. Elrepedhetett a szélvédő akármikor. Igazoltatásnál ha eszed van, azt mondod, hogy 10 perce történt.
2017. jan. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyébkéntakkor ezekszerint volt némi enyhítés a dologban, ha már csak a forgalmit vonják be. Régeben ilyenért a helyszínen levették a rendszámot. No persze nem ők maguk a rendőrök, neked kellett levenni és átadni, ha meg netán masszívabban volt felszerelve és nem volt náladszerszám, hogy a helyszínen le tudd venni, akkor még azért is jól megcsesztek.



Mondhatod te előzőke, azt is hogy két másodperce. Az eljárás ugyanis pontosan ugyanaz mintha három éve történt.

2017. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!