Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kizárólagos felügyeleti jog ?

Kizárólagos felügyeleti jog ?

Figyelt kérdés

Milyen esélyei vannak egy olyan apának aki 13 hónapja nem látogatja a gyermekét ?

nem fizet gyt,nem erdeklodik a gyermek felől?

Anyát többször megfenyegette írásos formában


2021. nov. 16. 13:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Sajnálom h ez a tapasztalata. És felháborító h a mai világban a pénz beszél

Mint írtam apuka abszolút nem keresi a gyereket

Nem támogatja.

Szerencsére nálam nem számít a pénz,ha milliókba kerül akkor annyiba,bármennyit kifizetek h a gyereket ne vihesse el lathatasra sem.

Természetesen nálam láthatja,nem fogom akadályozni a láthatást

Van saját lakásom,hitel mentes,ill több millió Ft a szamlamon. Ezzel szemben az apja albérletben él,talán egy autó van a nevén.

Ügyvédem szerintem esélye nincs rá hogy elvihesse,mivel pici a gyerek,ill nem is ismeri az apját

Nem tudom még azt mondani h jó ügyvédem van,majd ha vége ennek az egésznek

De az árából ítélve úgy gondolom hogy jó. Mivel még a perfelvételnél járunk és már több mint 200 e Ft ot fizettem ki neki.

2022. jan. 15. 12:57
 22/22 anonim ***** válasza:

Mi is szenvedünk a magyar férfisoviniszta jogrendtől. A lányom 3,5 év után vált el, mert az exe képtelen megegyezni bármiben, bár a lányom az első percben felajánlotta a megegyezést. De közben ez a sz.rházi eltökélte hogy anyagilag és lelkileg tönkre tesz mindenkit aki a közelébe kerül. Pénze sajnos van mert egy mocsok informatikus, és a pszichológusok nem képesek felismerni a zakkant, összeférhetetlen alkatot. Viselkedése tipikusan "a bántalmazó" kategória, de amikor a vizsgálat vagy bíróság van akkor megtévesztően viselkedik. Kezelhetetlen mert akkor el se váltak volna. Az egója elöntötte az agyát , nem lát ki mögüle és félünk, hogy később, amikor a gyerek a "visszabeszélős" korban lesz bántalmazni fogja testileg lelkileg - ehhez ért, már kétéves korától kezdve minden láthatáskor lehordja az anyját, gonosznak nevez minket, szitkozódik a gyerek előtt, gyűlöletet kelt ellenünk. Mi nem mondunk semmi ilyesmit rá, mert akkor hogy menjen a gyerek az apjához, ha gyűlöli. Kétségbeejtő, de ezt se látja a pszichológus. Ezek az igazságügyi pszichológusok, ha nem korruptak, akkor idióták szó szerint.

Ügyvédek: volt olyan ügyvédje akit kirúgott mert nem volt partner abban, hogy szétverje a vékony családi kapcsolatokat. Most van egy aljas, már bizonyítottan erkölcstelen ügyvédje, aki attól se riad vissza, hogy képen verje ügyfelét majd látlelettel megvádolja a felperest bántalmazásért. Ezzel meg van elégedve, célja a gyerek elvétele az anyjától, amíg csak él.

Most az lezáró ítélet után fél évvel ez a tolvaj, igazságtalanság miniszter belenyúlt a családjogi törvénybe és lehetőséget ad az egyik fél bármikori kérésére a közös felügyelet megítélésére, ami kivihetetlen. Azt se értem, hogy ez az ex családügyi miniszter miért nem állította meg, tán nem is érdekli a család csak a szaros pártja. BALKÁN.


Úgyhogy csak nyitott szemmel és óvatosan élj.

Ha segítesz kérlek ad meg az ügyvédedet priviben, mert az ítélet után a mienk nem elérhető (tele van ezzel). Ha nem tudod hogyan most küldök egy mailt arra válaszolj. Köszi.

Jószerencsét

2022. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!