Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok személyiségi...

Mit kaphatok személyiségi jogok megsértéséért? Figyelembe veszik-e, hogy a saját védelmemben készítettem a felvételeket, csak, hogy legyen bizonyítékom az állításaimra.

Figyelt kérdés
Gyermekelhelyezési per van folyamatban. A volt párom élettársa életveszélyesen megfenyegetett engem és új családomat. Ez ügyben több esetben rendőrségi feljelentést tettem. Minden alkalommal,amikor megyek a gyerekemhez láthatásra csinálja a fesztivált. Ezeket én rögzítettem a telefonomon az engedélye nélkül. Most tanuként lett meghallgatva a tárgyaláson, végig hazudta. Állításaimat csak a hangfelvételekkel tudom bizonyítani.
2010. szept. 28. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2010. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Azt nem tudom mit kaphatsz de minden hulyesegnek a gyerek issza meg a levet! Jo lenne ha meg tudnatok beszelni a dolgaitokat tudod az, hogy egymasra mutogatok, meg minden ilyesmi csak a gyereknek tesz rosszat (jo tudom a parod es eletarsa ilyen meg olyan es kivulrol konnyu osztani az eszt blablab stb.) de kepzeld magad a gyerek helyebe O csak azt latja folyton, hogy mennek a perek es viszont perek anyu apu nagyon utalja egymast stb...es ugy erzi ha nem is mondja, hogy ez miatta van, kesobb ha gond lesz vele csak tudd pl ez is az oka lesz!
2010. szept. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden gyerek ezt látja. Manapság ez a divat. A válás, aztán meg az egymás ellen uszítás.
2010. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, bár nem az volt a kérdés, hogy hogyan érinti mindez a gyereket. Sajnos nem tudsz minden részletet, amit nem is fogok elmondani, nem fogok a másikra mutogatni, de hidd el pont a gyerek érdekeit nézzük akkor, amikor azt szeretnénk, hogy nálunk legyen elhelyezve. Ahhoz, hogy normálisan lehessen megoldani a dolgokat nem elég egy normális fél. Minden érintettnek felnőtt értelmes ember módjára kellene viselkedni, nem pedig megverni a gyerek előtt az apját, úgyhogy a kórházban köt ki, stb...
2010. szept. 28. 08:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ha a bizonyított bűncselekmény súlyosabb, akkor ezt nem kell figyelembe venni. Nyugodtan vedd fel.


Bár azt nem értem, hogy miért van láthatás, ha még csak folyamatban van a gyermekelhelyezési per. Ha közös felügyelet van, akkor nálad is lehetnek a gyerekek akár.

2010. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dudubeni válasza:
5 ösnek igaza van
2020. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!