Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az utcánkban rossz a csapvíz...

Az utcánkban rossz a csapvíz minősége, sárgás és büdös is. A szolgáltató szerintem nem fog semmit tenni, mert biztos nem mi vagyunk az elsők akik panaszolják. Hol lehet igazi panaszt benyújtani? ANTSZ?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk ide. Pár utcával arrébb érdekes már jó a víz. Azt leszögezném, hogy nem, nem a mi vezetékünk koszos, és nem azért ilyen mert tisztították a csöveket. Több fúrt kút is van a városban ami a vizet szolgáltatja és a mienket pont a "szarra" dugták rá.
2023. febr. 1. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ÁNTSZ. Ők bevizsgálják, hogy egészségre káros-e. Ha igen, akkor intézkednek, de ha nem, akkor nem. Az nem előírás, hogy jó minőségű legyen az ivóvíz, csak az, hogy ne legyen egészségtelen. Lehet, hogy a változtatás csak annyi lesz, hogy több klórt tesznek bele.
2023. febr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs ÁNTSZ, NNK van; ez is áldozatul esett az átnevezési mániának.
2023. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg, tudtam is pedig az átnevezést, csak ahogy olvastam a kérdésben, nagyon kézenfekvőnek tűnt ezt írni. :)
2023. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!