Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mennyire számit zaklatásnak?

Ez mennyire számit zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Tartozik nekem egy nő rengeteg pénzzel amit már elköltött, de nála maradtak a dolgaim is. Viszont se a telefont nem veszi fel, se az smsre nem válaszol, hogy kértem tegye ki vagy mondjon egy időpntot hogy mikro adja át ezeket.

Megvárnám őt az ajatja előtt panelakásban lakik és ha kijön akkor beszélek vele hogy adja át ezeket.

Ez mennyire számit zaklatásnak?


2023. ápr. 17. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Ne menj oda.

Írj felszólítást. Legyen benne részletesen, hogy mit kérsz vissza. Határidővel. Tértivevényes levélben.

Ez az első kör.

2023. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az, Máj Viktorsz?
2023. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem számit annak!
2023. ápr. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Semennyire.
2023. ápr. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Ez még nem zaklatás, de az ilyen "majd megvárom, de csak beszélni akarok vele" mutatványoknál elég hamar elszabadulhatnak az indulatok.

Keress fel egy ügyvédet és küldj neki fizetési felszólítást. Sokszor a makacskodóknak elég egy hivatalos, pecsétes papír, megijednek és elkezdenek perkálni. Van egyébként papír a tartozásról?

2023. ápr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Viszont ez nagyon sok pénz. Mivel a barstnomnek mkndta magát. Álmomban sem gondoltam volna hogy egyik pillanatról a másikra minden ok és előzmény nélkül megszakítja a kapcsolatot.
2023. ápr. 18. 09:41
 7/13 anonim ***** válasza:

6.

Csajokban nem szabad megbizni! Mennyi pénz?

2023. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Több mint 800 ezer Ft. És úgy hogy havi 400 ezret keresek. Tehát nem vagyok gazdag. Szerelmes voltam a nőbe. Aki adta nekem S szépeket..miután legutóbb összegyűjtöttem neki a kezelésére készpénzben odaddtam neki, onnantól kezdve rá pár napra meg egyszer találkoztunk majd letiltott ok nélkül mindenhonnan. És úgy hogy nekem van diákhitel tartozasom is tehát tudtam volna mire fordítani az összeget. Meg ha jól is keresnek de nem és a szüleim sem keresnek jól. És ez nem fogható fel tanulopenznek sem mert ez roha..T sok pénz.
2023. ápr. 18. 13:26
 9/13 anonim ***** válasza:
8. Oké! Hiába küldesz neki fizetési meghagyást,ahogy a nem hozzá értők irták, először el kell ismertetni vele, hogy tartozik addig nem tudsz lépni jogosan.
2023. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Semmilyen bizonyítékod nincs rá, hogy adtál neki pénzt? A holmijaidról tudod bizonyítani, hogy a tieid?

Próbálhatsz ügyvéddel beszélni (hogy ne kerúljön még több pénzbe, jogsegélyt kérni) akivel tudtok fogalmazni egy levelet, hogy kéred vissza a cuccaidat és a pénzedet.

Sajnos ha személyesen megkeresed, akkor zaklatásnak fogja venni és még ő fog ellened feljelentést tenni. Ne tedd ki magadat ilyesminek.

2023. ápr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!