Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez mennyire számit zaklatásnak?

Ez mennyire számit zaklatásnak?

Figyelt kérdés

Tartozik nekem egy nő rengeteg pénzzel amit már elköltött, de nála maradtak a dolgaim is. Viszont se a telefont nem veszi fel, se az smsre nem válaszol, hogy kértem tegye ki vagy mondjon egy időpntot hogy mikro adja át ezeket.

Megvárnám őt az ajatja előtt panelakásban lakik és ha kijön akkor beszélek vele hogy adja át ezeket.

Ez mennyire számit zaklatásnak?


2023. ápr. 17. 22:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10 es sajnos nincs. Viszont nem elöszőr játszotta ezt el velem. Sok ez tanulópénznek. Nagyon nagyon sok. Nem hiszem hogy tenne feljelentsét mivel már állitólag van birósági ügye. mellesleg nem csinál semmit a rendőrség. Azt mondják hát nibcs papir akkor csak tanuló pénz. Bekéne valahogy menni a a lakásába és visszaszereznem a dolgaimat amit papiron bizonyitani tudok hogy az enyém.
2023. ápr. 27. 17:34
 12/13 anonim ***** válasza:

ügyvédi felszólító levél, tértivevényesen.

Így szoktuk kezdeni.... utólag így nem tagadhatja le, hogy te meg se próbáltad békés úton rendezni az ügyet.

2023. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már volt. Nem halad előre nsemmi. Én viszont mennék külföldre junistól és kéne vissza surgosen a pénzem.
2023. ápr. 28. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!