Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez egy nagyon érdekes átverés...

Ez egy nagyon érdekes átverés úgy gondolom.?

Figyelt kérdés

Messengeren rám irt egy állítólag 80 éves öregasszony hogy kórházban van és nemsok van neki hatra és külföldön van kórházban. Azt írja van neki 350.000 $ és a felet nekem akarja adni hogy ne a bank vigye el. Küldött egy francia teloszamot ami állítólag a bank igazgató aki intezne az egész ügyet. (De nem tudom hogy tudna magyarul a francia bank igazgató meg neki nem is ez a dolga)😂😂

Átverés szerintetek?



2023. jún. 24. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy átverés, ne légy már hülye. Mégis miért adná neked egy vadidegen a pénzét?
2023. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Áhh, tuti nem átverés! Mindenképp hívd fel a nénit, mondd neki, gyorsan utaljon, mielőtt elhunyorodik!

Aztán utána írj rá a nigériai hercegre, szerintem ő is akar adni neked pár milliót.

2023. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

egyértelmű, hogy átverés

most pl tunéziából hívogatnak engem.

2023. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
5 napja nem is irt semmit sem.
2023. jún. 24. 22:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kamu, már én is meg majdnem ismerősöm kapott ilyen üzenetet az elmúlt 1 év folyamán xd

A legújabb, hogy felhívnak a bank nevében hogy gyanús tranzakciót észleltek add meg a kártyaadataidat. Megnéztem ezt a videót pár hete és másnak engem is hívtak xd


https://www.youtube.com/watch?v=gjsYFLxuipk

2023. jún. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
1: ez kamu, de amúgy miért ne akarhatná egy ismeretlennek adni a pénzét? Lehet nincs senkije, és szimpatikus volt neki xy. Viccen kívül én is napokban gondolkodtam rajta, hogy kire hagynám a dolgaim, és erre kellene keresni valami arra méltót.
2023. jún. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 lencsefőzelék ***** válasza:
78%
Ez a bolygó tele van átverésekkel. A legnagyobbakat a rendszer irányítói követik el (az emberiség ellen).
2023. jún. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kósa Lali, te vagy az? 😆
2023. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nyilván átverés, de azért nem nevezném "roppant érdekesnek". Persze adódhat 0,000000000000000000000000000000000000000000000000000001%, hogy nem az, de ennek annyi esélye, mint nyolcszor megnyerni egymás után a főnyereményt az ötöslottón.

Ritka az olyan ember, akinek

1. nincs rokona, vagy azokra kifejezetten nem akarná hagyni a vagyonát.

2. akinek semmilyen ismerőse sincs, akire inkább hagyná, szóval random emberre hagyná.

3. akiben erre olyan erős elhatározás van, hogy még a mindenféle hivatalos procedúrákat is hajlandó bevállalni.

4. és még az, hogy nem helybélinek vagy országon belülire hagyná a vagyonát.


Én ha ilyen szar helyzetben lennék, akkor bizony szétosztanám nemes ügyeket szolgáló alapítványok között a vagyonomat. Végrendeletben is rájuk lehet hagyni tudtuk nélkül, nem kell ehhez beleegyezés, csak érdemes a jegyzőnél készíteni a végrendeletet, mert azt nyilvántartják, ami az ügyvédnél van, azt nem, hagyatéki tárgyaláson nem biztos, hogy a jegyző tudomására kerül. Egy kézzel írott papírfecnit meg eltűnhet, vagy eltüntethetnek, és nagyobb eséllyel is támadhatnak meg.

2023. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Aztán ha válaszol x nap után, ne csodálkozz, hogy ilyen-olyan banki tranzakciókra utalnod kell neked pénzt, hogy megkapd a nyanyóka fele vagyonát, mert mösziő bankigazgató ezt mondja.


Szerintem keresd meg a kórházban az öregasszonyt, csókold meg, lehet királylánnyá változik!

2023. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!