Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit csináljak, ha a rendőrség...

Mit csináljak, ha a rendőrség nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 5-6 hónapja, nagyobb összeggel átvertek, rajtam kívül több embert is, összesen 1m forint felett. Szerencsére magán úton nagyon sok információt sikerült kideríteni az emberről (életkor (18 elmúlt), hova jár iskolába, lakóhelye, rokonok elérhetősegei(választ se sikerült szerezni tőlük)) Gondoltam arra, hogy házhoz megyünk, elbeszelgetünk vele, de nem szeretnénk, hogy bármi probléma legyen belőle. Mitől számítana és micsoda önbiraskodásnak? Ti mit tennétek a helyzetemben?

2023. júl. 6. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, no offense, de ha képesek voltak kamuprofillal, kamucipőkkel 215 ezerre megvágni, akkor én a helyedben leírnám a veszteséget, majd gyorsan továbblépnék és nem reklámoznám senkinek, hogy mekkora madár voltam.
2023. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
legalabb a kisebbseg huzott le?
2023. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 peti 56 ***** válasza:

Summa sumárom - ma Magyarországon a bünözők érdekét védi az állítólagos hatóság - mert ugy e egy bünszerveztnek nem lehet hatósága itt a f...pó fideszt kiszolgáló jogászcsürhére gondolok. Ezet irje Anonim " "Btk. 368. § (1) Aki abból a célból, hogy jogos vagy jogosnak vélt vagyoni igénynek érvényt szerezzen, mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Amit rögtön 2-8 évre emel ha csoportosan és/vagy felfegyverkezve követik el." Ez a bünszerv eztbnen elkövgetés amit maga a Fidesz jogászcsürhélye tesz büntetlenül - sőt ha szóvá teszed a barom még sértve érzi magát amiért a jogtiprását felhozopd ( Devizabüncselekmény ) UNIÓS jog leszerva gondolom a sok barom a jogászok közül árvezrezési vevő is aki szarér hogyért megveszik a törvényeség látszatát keltő bünöző jogászcsürhe segitségével

2023. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!