Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Használtál már valaha önvédelm...

Használtál már valaha önvédelmi spray-t? Ha igen, hogy történt?

Figyelt kérdés
A kérdésem nyilván azokhoz szól, akik hordanak maguknál. Kellett már használnotok? És ha kellett, akkor hogy történt az eset? (Én is mindig hordok magamnál, már 2 éve, de még sose kellett használnom.)

2023. júl. 7. 10:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Szintén szolgálatban használom a legtöbbször, de otthon is tartok. Kutyasétáltatáshoz szoktam magammal vinni. Szolgálaton kívül egyszer kellett használnom csak, akkor is állattal szemben.
2023. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
10%

Én használtam. Nekemtámadtak, önvédelemből lefújtam. Egy élsportos kigyúrt pacák tamadt rám, én meg gyengébb ember vagyok.

Könnyű sérüléseket szenvedett, a bíróságon azt mondta, hogy még másnap este is csípte a szemét, amikor mosta az arcát, haját és az arcbőréről a rászáradt erős gázsprayt mista szétfele. Nekemtámadt, önvéddlemből fújtam mégis engem ítélt el a bíróság.


Egyébként, ha valakinek a szemébekerül a gázspray tartalma és rettentően csíp, mar, takony, nyál összefolyik, sokkal rosszabb ha vízzel mossa kifelé, meg dörzsöli, ugyanis jobban beledörzsi a szembe. Hagyni kell magától száradni és elmúlik.

2023. júl. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
Mire itéltek? A birót meg kellett volna fellebbezni !
2023. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
25%
2 év 1 hónap szabadságvesztés 3 év közügyektől eltiltás.
2023. júl. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Mi a vád?
2023. júl. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

#12

Azt elfelejtetted leírni, hogy lopott pénz megtartása miatt alkalmaztad a gázsprayt, tehát rablást követtél el.

Takarodj innen, és játszd másnak az agyad, Levigyula.

2023. júl. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
4%
#16 #12 vagyok. Éjjszaka írtam a #12 kommentemet, pont feküdni készültem lefele. Érthető, h nem írok mindent. Igen. Azért ítéltek el börtönre, mert egyedül voltam és ellenem 3 tanú azt állította, hogy én loptam bentről pénzt, azonkívül, hogy lefújtam a pacákot. A hatóságok pedig úgy állították össze a képet, hogy legyen belőle egy rablás. Azaz hamisan.
2023. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%

Kezdjük ott, hogy ha én edzeni megyek, nálam törülköző és vizesflakon van.

Nakad miért a pult mögötti pénzkazetta volt?


Ja, tényleg minden csak a beállítás kérdése volt :D igazából megint te voltál az áldozat xDD

2023. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%

#18.

Nem. Nem volt nálam penzkazetta, hanem azok hazudták, hogy a benti pénzkazettából 144 ezer eltűnt.


Nem edzeni mentem, hanem érdeklődni, hogy ha legközelebb Békéscsabán járok, lehet e jönni edzeni, ezt akartam megkérdezni, de inkább nem kérdeztem, mert hallotta, hogy bent az edző éppen edzést tart. Ökölvívás box edzést. És gondoltam inkább nem zavarok és jöttem kifelé.

2023. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
0%
*hallottam
2023. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!