Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez lehet rágalmazás?

Ez lehet rágalmazás?

Figyelt kérdés
Ha egy munkahelyen kirúgnak engem egy átlátszó de támadhatatlan indokkal (leépítés) valójában pedig azért inkább, mert több sérelem ért ott engem korábban, ami ellen a vezetőm nem tett semmit sőt ő is részese volt és inkább kirúgatott engem, majd én ezt utólag pár héttel később megírom levélben a magasabb szintű vezetőségnek ezért feljelenthet a vezető, akiről írok rágalmazásért? (még ha a nevét le sem írom,csak utalok a személyére) Minden amit írok igaz benne, semmi hazugság, de nem mindre van tanúm, van ami zárt ajtók mögött történt.
2023. aug. 1. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne tedd! Nincs értelme. Ami meg bizonyíthatatlan, az akkor is rágalmazás, ha valóban megtörtént.


Fogd fel élettapasztalatnak, ami segít abban, hogy máskor ne járj így.


Semmiképpen se írogass, ne folytass szélmalom harcot. Nincs értelme. Alul maradsz.


Inkább előre nézz. Keress másik helyet.

2023. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj már megírtam pár napja, utólag gondolkodtam el, bár nem írtam semmi durvát amúgy.
2023. aug. 1. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Max kinevetnek. Senki sem foglalkozik vele. Mindenkit mondvacsinált indokkal rúgnak ki.

Nem nyalod fényesre a főnökét akkor minden előjel nélkül "elégtelen munkavégzés" lesz. És végülis igazuk van.... jobban kellett volna nyalni

2023. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!