Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy tag ellopta az autómat,...

Egy tag ellopta az autómat, három telefontanúval történt beszélgetés nevezi meg név szerint. Közvetlen bizonyíték híján van e lehetőségem kihívni azzal a rendőrséget, hogy velük együtt megnézzem a kocsit?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 18:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Értesítetted már a zsarukat? ! ?



Hivatalosan nem házkutatás mivel be sem mennének a házba!

2023. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ha nem értesítettem volna őket, nem is lenne körözve a kocsi. Az volt a 0. lépés. Amúgy minden szemtanú anyaga náluk van...
2023. okt. 29. 20:24
 13/20 anonim ***** válasza:

12.

Nem nagyon vagy éles kés!

Arról amit megtudtál!

2023. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Nem nagyon vagy éles kés"


Közvetlenül a feletted lévő kommentben van leírva elég érthetően, hogy minden tanútól ami anyagot kaptam (értsd. hangüzenet, chat), elküldtem nekik. De minősíthetsz tovább, csak akkor ismét magadból csinálsz hülyét...

2023. okt. 29. 20:43
 15/20 anonim ***** válasza:

14.

Akkor amennyiben törvényes akarsz maradni nem tudsz már mást csinálni!


A dróntól beijedtél!

2023. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A drón opció lehet (már ki is néztem egyet), valószínűtlen, hogy az elkövető feljelentene érte (tekintve, hogy 'vérdíj' van rajta és elvileg már van 3 kocsilopásos ügye). Inkább az a gond, hogy törvénytelenül szerzett bizonyíték lesz a kezemben.
2023. okt. 29. 21:25
 17/20 anonim ***** válasza:

16

És? Azt hazudod hogy kaptad a felvételt! Bedobták anpostaládádba! Ne legyél félős

2023. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Most már ne idegeskedj, menj aludni.
2023. okt. 29. 21:40
 19/20 anonim ***** válasza:

18.

Neked akartam jót de alkalmatlan vagy az eletrez!


Ülj vissza a számítógéphez kocka, maj megkeresed az új kocsinak az árát, pancser.


Neked nem való a való világ meg a drónok! Lebuksz úgyis.

2023. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Pityu, összevissza hadoválsz. Az értelmetlen kommentjeid és a minősítgetés nem segítenek, az utolsó meg egy különösen nagy fhaszság volt. De legalább jót mosolyogtam rajta, azt aláírom.
2023. okt. 29. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!