Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van félnivalóm?

Van félnivalóm?

Figyelt kérdés

Be lettem idézve tanúként egy ismerős perében. Amikor a bíró kérdezte, hogy szeretném-e, hogy titkosan kezeljék az adataimat rávágtam, hogy nem...

Szóval akkor most a személyi számomtól elkezdve a lakcímemen át minden szerepelni fog a jegyzőkönyvben? Mert ezeket is lediktálta.

És ezt az alperes is meg fogja kapni? (Állítólag valami alvilági ember...nem akarom, hogy visszaéljen az adataimmal esetleg)

Valahogy tudom jelezni a bíróságon, hogy mégsem szeretném, ha az adataim szerepelnének?



nov. 15. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lecsukják és akkor nem ő kapja meg, hanem a verőemberei. Szóval nincs miért aggódnod, lehet hogy úgy lerendeznek, hogy sosem tudja meg ki voltál.
nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 DK-s ***** válasza:

Zavarosan fogalmaztál, így nem tudok rájönni hogy ez polgári per, vagy büntető?


Büntetőnél nincs értelme, mert ha meg akarta tudni az adataidat, akkor már megtudta.


Polgárinál nem ennyire "éles" a helyzet, utólag is kérheted az adataid titkos kezelését.

nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Polgári per

Ez jó hír, holnap fel is hívom a bíróságot, hogy mit kell tennem ezügyben.

Köszönöm a választ!

nov. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!