Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fellettem jelentve súlyos...

Fellettem jelentve súlyos testi sértésért ,a valóságban ezért mit kaphatok ?

Figyelt kérdés
Szóval kb két hónapja történt a dolog , haverjaimmal éppen sétáltunk, mikor oda hívott minket négy srác meg beszélni a dolgokat, oda mentünk mert előtte 3napig szologattak stb. ami meg is történt át beszéltük stb , aztán el indultunk egy irányba mikor annyit látok hogy az egyik srác bottal rám támad, próbáltam ki venni a kezéből mire megütött és földre rántott . Orr csont törése lett 8 napon túl gyógyuló 17 voltam mikor történt a dolog ,2 hónapja nem voltam utcán mert családja fenyeget meg uszhatom egy felfüggesztett-el? Előre is köszönöm a válaszokat 🙏🏽

nov. 25. 07:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem csuknak le, nyugi.
nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Aha te ezt hazudod, a másik meg valami mást.


8 év börtön a kedvenceiddel

nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a teljes igazság amit kamera felvétel és bizonyítékok támasztanak alá ha mást mond azzal ő szívja meg sztm vagy nem ?
nov. 25. 09:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez a kérdés egy hatalmas kamu.

Hol van a felvétel, ti készítettétek?

Akkor hogy-hogy nem azt írtad, hogy hamisan feljelentettek?!


Bár az eredeti kérdésnél is kezdtem már gyanakodni.


Amúgy meg az önvédelmet, jogos védelmet (Btk. 21., 22.§) nem büntetik, de ezt nem csak úgy bemondani kell, hanem bizonyítani: van egy különbség a csoportos támadás és a jogos védelem között, és ezt majd a rendőrség is vizsgálni fogja.


Ha a feljelentés hamis, akkor hamis feljelentésért feljelentheted, Btk 268. §

nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha így történt akkor önvédelem, viszont te feljelentheted a támadásért külön és öt büntetik.meg meg a családot a fenyegetésért .
nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Térfigyelő kamera feketével van, és a jogos önvédelemi határt át léptem mikor eltört az orra asszem , de ő támadt először ő ütött először és az előtt 3 napig szologattak stb de mi figyelmen kívül hagytuk aztán történt ez
nov. 25. 10:24
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért nem teszel te is feljelentést?


Akkor jobban elhiszik hogy nem te vagy a hibás

nov. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Két hónapja történt és már két hónapja meg tették a feljelentést
nov. 25. 10:32
 9/14 anonim ***** válasza:

8.

És?

nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát jövőhét kedden már kihallgatás lesz nekik aztán nekünk


Amúgy azt ki felejtettem hogy vele volt első verekedésem

nov. 25. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!