Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fellettem jelentve súlyos...

Fellettem jelentve súlyos testi sértésért ,a valóságban ezért mit kaphatok ?

Figyelt kérdés
Szóval kb két hónapja történt a dolog , haverjaimmal éppen sétáltunk, mikor oda hívott minket négy srác meg beszélni a dolgokat, oda mentünk mert előtte 3napig szologattak stb. ami meg is történt át beszéltük stb , aztán el indultunk egy irányba mikor annyit látok hogy az egyik srác bottal rám támad, próbáltam ki venni a kezéből mire megütött és földre rántott . Orr csont törése lett 8 napon túl gyógyuló 17 voltam mikor történt a dolog ,2 hónapja nem voltam utcán mert családja fenyeget meg uszhatom egy felfüggesztett-el? Előre is köszönöm a válaszokat 🙏🏽

2023. nov. 25. 07:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha téged ennyire nem érdekel, hogy fel se jelented akkor mi minek foglalkozzunk vele?
2023. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha minden helyesírási hibádért egy körmöst kéne kapnod vasvonalzóval. Akkor tanulnál, és nem verekedésen járna az eszed. Hogy ebbe a helyzetbe kerültél, gondolom, volt előzménye, és nem vagy te olyan ártatlan.
2023. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Justinianus ***** válasza:

Ha itt olvasgatsz, akkor majd feltűnik, hogy nagy általánosságban büntetlen előélettel felfüggesztett, visszaesőként letöltendő szabadságvesztés volt az ítélet.

[link]

Feljelentened egyébként már nem kell, a büntetőeljárás itt már hivatalból folyik, nem az érdekli a hatóságot, hogy ki kit jelentett fel, hanem hogy mi történt.

2023. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg a válaszokat, hát meg látjuk mi lesz mert mindenki mondja hogy chill nem lesz börtön de soha nem voltam ilyen helyzetben és nem is akartam , valami infó arról hogy ha nekik holnap lesz ki hallgatás nekem mikor lesz ?
2023. nov. 27. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!