Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Elítélt le akar lépni az...

Elítélt le akar lépni az országból?

Figyelt kérdés

Szóval egy kis városban élek ahol pár éve elfogtak egy srácot, most a 30as éveiben jár. Drogfogyasztás és terjesztés miatt.

Mindenki ismeri és utálja a városban, volt rá anno példa hogy az akkor 13 éves húgomnak meg az osztálytársainak kínálgatott drogot fényes nappal az iskola mellett, illetve sok olyan ügye is volt hogy szexuálisan zaklatott 14-5-6 éves lányokat. Baromira ki vagyok rá akadva mert a húgomba is nem egyszer beleállt, szerencsére neki van esze de több kiskorúval sikerült “sikeres” bizniszeket kötnie..

Októberben megszületett a másodfokú ítélet, hogy januárban börtönbe kell mennie 5 évre. Na már most eleve nem értem mert azóta 2x volt külföldön nyaralni, dubaiban meg mauritiuson parádézott 1-1 hetet nem is értem hogy utazgathat valaki ha megvan az ítélet.

Na a lényeg: ma reggel vártam a buszra és ott volt ez a nyomorult bemindenezve és végighallgattam ahogy meséli egy hasonló kétes haverjának hogy ő karácsonykor elutazik és nem jöm vissza csak 10 év múlva amikor elévül. Mindent elmesélt, hogy mikor megy melyik országba stb..

bevallom nagyon ideges lettem, hogy ez a féreg lelép, 10 évig máshol űzi a bizniszt, aztán majd vígan visszatér és folytatja. Munkája soha nem volt, kizártnak tartom hogy “jó útra tér”

Beállíthatok ezzel az infóval a rendőrségre? Vagy hogy én egyedül hallottam az kevés? Vagy hagyjam inkább a francba? Lehet hagynom kéne csak annyira ideges leszek ha belegondolok, hogy gyerekeket veszélyeztet konkrétan



dec. 14. 06:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

filmezd le, és tegyél bejelentést. Részben bűnismétlés miatt, részben pedig a kamu betegség miatt.


És jelezd, hogy mit hallottál, és fennáll nem csak a bűnismétlés, de a szökés veszélye is.


Simán lehet, hogy lefizeti a dokit Esetleg egy független kivizsgálja, és megállapítja, hogy mennyire nagybeteg.

jan. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!