Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem azért egy bulihel...

Beperelhetem azért egy bulihelyet ha nincs feltűntetve a korhatár?

Figyelt kérdés
16 éves kollégista vagyok, és pont ma küldtek el a helyről. Kollégiumba nem tudok visszamenni, csak 6 órakor. Az oldaluk átirányít a facebook oldalukra, itt sehol nincs felírva mennyi a korhatár(17). Ezt sehol nem tudtam meg ezért elmentem, mivel úgy gondoltam hogy 16 évesen be lehet menni, mint a többi debreceni buliba. Odamentem, a bizti őr bunkón elkergetett engem, de nem tudok hol lenni, a mínusz fokba kell fagyoskodnom emiatt hajnali négyig, amikor indul először haza vonat. Megkértem a biztonsági őrt, hogy hadd menjek be legalább nehogy lefagyjak, erre azt mondta hogy nem hajléktalanszálló és takarodjak innen. Megértem hogy nem engedett be bulizni, de legalább hagyta volna hogy ne fagyjak agyon.(A hely Tabu: Debrecen)

dec. 21. 00:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy ilyen hosszan írtam le, de rohadtul ráérek ameddig meg nem fagyok.
dec. 21. 00:53
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Váróterem? Addig oda nem tudnál beülni?
dec. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
#2 Hallottad, hogy a sutyerák devlaceni hogy elbánt vele... ezek után mit okoskodsz még? Szerinted a kétbites mucsai biztiőr felfogja??
dec. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem is perelhetsz, de legalább egy panasztételt mindenképp kellene írni a szervezőknek írásban!
dec. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 leírtam, elküldött a picsába.(nem bunkóságból írtam, csak megválaszoltam a kérdésed)
dec. 21. 02:44
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy végül sikerült most szállást szereznem, 3 órát álltam kint összesen, karácsonyra lesz egy torokgyuszim valszeg mert mar beszelni is alig tudok.
dec. 21. 02:50
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
16 évesen gondot okoz az ilyesmi? Ajj-jajj. Én is jártam már hasonlóan, még ennél rosszabbul is, viszont túléltem, és mindig megtaláltuk a legközelebbi kocsmát. Úristen, 3 órát álltál kint a "hidegben"? 🥺 Anno hozzád hasonló koromban 25 kilométert gyalogoltam hazáig mattrészegen újév hajnalán -10 fokban, mert nem akartam megvárni a buszt illetve nem ok nélkül indultam útnak, és csak annyi bajom lett tőle, hogy a lábizmaim másnap olyan szinten besavasodtak, hogy felállni is alig bírtam. Ezt a történetet nem kitaláltam vagy viccből osztottam meg, így is meg lehet oldani. Egyébként pedig találd fel magad, amit most leírtam, az a végső opció. Azzal pedig nem igazán tudsz mit kezdeni, hogy egy szórakozóhely kit enged be és kit nem.
dec. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez a mai hópihe-generáció már a kis fenekét sem tudja kitörölni egyedül, ha nem a megszokott nyuszis-illatos vécépapír van a budi mellett.

Én tizensok évesen simán hazagyalogoltam 12-15 kilométert (attól függ melyik falu felé kerültem) éjjel egy koncert után.

Télen, hóban, hidegben is.

Azt például tudtad, hogy ha hideg van, úgy kell felöltözni hogy ne fázzál?

És azt tudtad, hogy ha mozogsz, sokkal kevésbé fogsz fázni mintha ácsorogsz egy helyben a sült galambra várva vagy a telcsikédet nyomkodva?

dec. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 2es

Mivel látom gyenge vagy szövegértésből, ezért a te és az életképtelen kérdező kedvéért pontosítok.


Nem a bulizóhelyre gondoltam, ahhonan elküldtek, hanem a az induló vonatnak bizonyára van váró terme. Na én erre gondoltam. Mifelénk beszokták engedni, sőt nyitva is van, hogy ne fagyjon halálra az ember, amíg nem jön a vonat.

De ha onnan is elküldték a kérdezőt, azt világosan megírhatta volna.

De ja, bizonyára minek okoskodom, Debrecen nagy város, tuti nincs váróterem a vonatállonáson, ahol nagy valószínűséggel más is vonatra várakozik. 😐

dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
36%

Viccesek az ilyen kommentelők, akik amúgy valószínű Tibi atya oldalán azon röhögnek, hogy a nagyfater milyen szövegekkel állt elő, hogy ő 3 méteres hóban 40-50km-t gyalogolt izzó parázson, amíg elértek iskolába egy szál alsógatyában, miközben fegyverek ropogtak a fülük mellett. Bezzeg a mai kutyaütő fiatalok!!!! :DDD

Nem vagyok én sem már az a 16 éves, de ne abból álljon már egy javaslat, hogy én milyen fsza voltam akkoriban, mert egyszer le kellett sétálnom a Gellért-hegyről a Lánchídig túrabot nélkül :D

A kérdező szar helyzetbe került, de ha kap egy tanácsot, hogy legközelebb inkább sétáljon el egy kocsmába vagy üljön be egy benzinkútra, talán rájön, hogy amúgy az nem lett volna hülyeség.

dec. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!