Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Beperelhetem azért egy bulihel...

Beperelhetem azért egy bulihelyet ha nincs feltűntetve a korhatár?

Figyelt kérdés
16 éves kollégista vagyok, és pont ma küldtek el a helyről. Kollégiumba nem tudok visszamenni, csak 6 órakor. Az oldaluk átirányít a facebook oldalukra, itt sehol nincs felírva mennyi a korhatár(17). Ezt sehol nem tudtam meg ezért elmentem, mivel úgy gondoltam hogy 16 évesen be lehet menni, mint a többi debreceni buliba. Odamentem, a bizti őr bunkón elkergetett engem, de nem tudok hol lenni, a mínusz fokba kell fagyoskodnom emiatt hajnali négyig, amikor indul először haza vonat. Megkértem a biztonsági őrt, hogy hadd menjek be legalább nehogy lefagyjak, erre azt mondta hogy nem hajléktalanszálló és takarodjak innen. Megértem hogy nem engedett be bulizni, de legalább hagyta volna hogy ne fagyjak agyon.(A hely Tabu: Debrecen)

dec. 21. 00:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

"Viccesek az ilyen kommentelők, akik amúgy valószínű..."


Viccesek az ilyen kommentelők, akik valószínű ugyanabba az életképtelen generációba tartoznak mint a kérdező, és el sem tudják képzelni, hogy 300 méternél nagyobb távot gyalog tegyenek meg.

dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
#10 Valóban nem vagyok már 16 éves, helyette 27.(#7 voltam). Ahogyan a válaszomból értelmezni is lehetett, hogy a kocsma például nem egy rossz ötlet. De ha valaki ennyire életképtelen 16 évesen, és ahelyett, hogy a problémája sikertelen megoldása miatt ráadásul perelni akar(kiskorú egyébként a jog szerint nem teheti meg önmaga, és gyanítom, hogy a zsebpénzéből egy órányi díjat is sírva fizetne ki egy ügyvédnek, nemhogy az elvesztett perrel járó perköltséget), mivel nem történt közvádas bűncselekmény. Aki hülye, az azt is kapja amit érdemel.
dec. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

"hogy 16 évesen be lehet menni, mint a többi debreceni buliba"

"hogy 16 évesen be lehet menni, mint a többi debreceni buliba"


A kérdésben a megoldás. Máskor elmész addig valamelyik másik helyre, ami nyitva van. Lehet az buli, kocsma, pályaudvar várója, vagy akár egy éjjel-nappali bevásárlóközpont.


A perelésnek semmi értelme.

dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg elég hülye voltam akkor, hogy nem mentem valahova melegedni.Egyébként hülyeség lenne pert indítsak, csak rohadt ideges voltam, hogy még az előtérbe se engedtek. Akik mondják a mínuszos sétálós sztorikat, azoknak még annyit, hogy azért én nemigen vagyok "puha fiú" a korombeliekhez képest, tehát ha azt mondod gyenge vagyok, akkor te még nem láttál átlag 16 éveseket mostanában.
dec. 21. 10:20
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

“ tehát ha azt mondod gyenge vagyok, akkor te még nem láttál átlag 16 éveseket mostanában.”


Láttunk átlag 16 éveseket mostanában, téged viszont nem. Belőled annyit láttunk, hogy mikor problémába ütköztél, bármilyen értelmes megoldás helyett elkezdtél hisztizni és butaságokat beszélni. Ennyit tudunk rólad. Ez alapján tudunk megítélni és ez alapján nem vagy egy túl rafinált, kemény gyerek. Nincs ezzel baj, idővel majd változol.

dec. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Először is a Tabu az egy ótvar sz@r hely és csak túldezodorozott vidéki sutyerákok vagy arabok-nggrek járnak oda, szintén vidéki kikent-kifent ordas pcsákat felszedni. Eleve egy 16 évesnek semmi keresni valója nincs ott. A biztonsági őrök jóréze szintén vidéki suttyó, ezért voltak bunkók.


A Nagyállomás pár perc séta onnan, ahol melegben várhatsz a vonatodra.


Egyébként a kérdésre válaszolva, beperelheted őket akár azért is mert az orrod alá fing@ttak, de nyilván nem fogsz nyerni.

dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!