Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A lakás vagy szoba tudatos...

A lakás vagy szoba tudatos bérbe adása rosszlánynak az a Btk.-ba ütközik(prostitúció elősegítése), a rosszlányok webodal üzemeltetése meg nem?Az nem prostitúció elősegítése?Hogy van ez?

Figyelt kérdés

márc. 10. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én szoktam járni ilyen csajokhoz, ez szürkezóna tényleg, mindenki tudja, hogy a rosszlányok az miről szól, de mindenki szemet huny. Amúgy egyesek szerint legálissá kéne tenni a szobák kiadását prostiknak, mert egyelőre legálisan csak a saját házukat használhatják erre, az meg nincs mindenkinek.


Voltam olyan csajnál, ahol olyan modern volt a ház, hogy tabletek voltak a falon, azt mondta, havi 200 000 az albérlet neki.

márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
10# Azért a mekkora virágoscsokorral illik érkezni, elég rávezető. Megnézném én azt a palit, aki 30-60 szál rózsával állít be egy egyórás randira 🤣! Vagy az a beszámolók.comon van? Gondolom elég sápot kell leadni, hogy ne bolygassák ezt e témát.
márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12: A kérdésben említett weboldalon biztosan nem látsz ilyet, mert moderálják, sőt a tiltott szavakért le is vonnak a hirdetők egyenlegéből 5.000 Ft-ot. (Mellesleg jó lenne, ha olyanok szólnának hozzá, akik legalább alapszinten képben vannak a témával kapcsolatban...)
márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
12#Melyiken nem láthattam? A rosszlányok.hu-nvagy a beszámolok. com-on. Merthogy valamelyiken sokszor olvastam, nem magamtól találtam ki. Visszatérő szöveg a bemutatkozás résznél, hogy a randira ennyi meg annyi rózssaszállal illik megérkezni. De most visszanézek, lehet azóta van változás.
márc. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: "A kérdésben említett weboldalon" (Látom, a szövegértés se megy...)
márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
12# Köszönöm ezt a lekezelő, személyeskedő stílust. Igen, igazad volt, a rosszlányokon valóban nincs virágcsokor, csak a másikon. Vettem a fáradságot és megnéztem.Jogilag teljesen igazad van. A mögöttes lényeg ről pedig nem szólt a kérdés.
márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!