Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A törvény miért nem bünteti ezt?

A törvény miért nem bünteti ezt?

Figyelt kérdés

Látom, hogy mennyi undorító ember van a városomban is, akik megpróbálják eladni az örökös bérleti jogát.

De a kedvencem az, amikor házra akarják cserélni. Persze már... Kinek éri meg a 40 milliós házát albérletre cserélni???



#Örökös bérleti jog
ápr. 1. 10:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Mit zavar az téged, másnak mi éri meg?
ápr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Senkinek nem éri meg. Ezek legális átverések és a törvény emberei semmit nem tesznek ez ellen!!
ápr. 1. 10:03
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem a bérleti jogot akarja adni a házért hanem valamiféle ráfizetéssel. Nyilván az ő tőkéje amit be tud forgatni a vételbe az az ingatlanbérleti jog. Nem értem ezzel mi a baj. Ha ez egy szar biznisz, akkor nyilván senki nem fog bele menni egy ilyen tranzakcióba.
ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tudod te hány átvehető ember van? Akik elhiszik, hogy nekik ez jó? Pedig nem. Most megveszem x millióért azt a lakást és soha nem lesz az enyém. Mellesleg bármikor kidobhatnak mert én nem az vagyok akivel szerződést kötöttek. Főleg ha állami.
ápr. 1. 10:16
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

"Mellesleg bármikor kidobhatnak mert én nem az vagyok akivel szerződést kötöttek. Főleg ha állami."


Ha megveszed a bérleti jogot, az onnantól a te nevedre kerül, te miről beszélsz?

ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, de én már nem biztos, hogy annyiért kapom, nem biztos hogy örökösre... Mert oké hogy Kiss László megkapta, de én már nem biztos hogy annyira kapnám...
ápr. 1. 10:24
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Ez egy jóféle üzlet, csak meg kell hozzá keresni az időseket, akik már nem tudnak eligazodni a dolgokon. Ahol lakom, itt 3 időst ismerek, akit addig győzködtek, végül utcára kerültek. Magyarországon ne várj semmit, normálisabb országokban a végrehajtás is állami kézben van. Nálunk azt is a csókosok kapják és komolyan lehet az egészet manipulálni.
ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

@ 10:47


Olyan is volt hogy a teljes kiőrlésű bőrszinűek meggyőztek valami idős nénit hogy minden pénzét adja oda nekik. Akkor tiltsuk be a pénzt is.

ápr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Hát ez az. Undorító átverés az egész és hihetetlen, hogy legális.. :/
ápr. 1. 11:00
 10/18 anonim ***** válasza:
Szimplán csak hülye vagy fiam.
ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!