Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megbüntettek 8400 ftra a...

Megbüntettek 8400 ftra a vonaton mert rosszra szálltam fel, ha nem fizetem be milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kamatokkal együtt behajtják rajtad!
2011. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fizesd be minél hamarabb,engem buszon büntettek meg 6ezerre,nem érdekelt,egy év után már 9ezres csekket küldtek
2011. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem felejtik el, és behajták rajtad. Illetve egy idő után átadják behajtásra ügyvédnek, vagy behajtó cégnek.

Ha rossz vonatra szálltál, de volt más vonatra szóló érvényes menetjegyed, próbálj meg a MÁVtól méltányossági alapon mérséklést kérni.

2011. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
őrizd meg a csekket, és ha fél év mulva se szálnak le rólad, és küldenek drágább csekket, akkor befizeted az olcsóbbikat :)
2011. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legközelebb kihajit a kalauz
2011. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem megbüntettek kb 3 éve mert nem volt pótjegyem az IC-re.

Nagyon sz@r volt a helyzet mert ugyanarról a vágányról indult a sima vonat ugyanabba az irányba csak Szolnokig 5 perccel később.

A vagonról csak később a belsőt látva derült ki hogy IC.

Azt gondoltam hogy nem mind IC.

a lényeg az hogy nem jött semmi csekk azóta sem.

remélem nem is fog.

2011. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így de nem büntettek meg.. Nem is tehetnék mert hát van jegyed amit kifizettél és mindenki gondolhatja hogy ha kifizetted akkor nem direkt szórakozol ilyesmivel.. Én nem mondtam volna meg az adataim.
2011. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!