Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy biztonsági őr (portás)...

Egy biztonsági őr (portás) meglökheti az általános iskolás,15 éves tanulót? SOS!

Figyelt kérdés
Ma fogta és kilökött az ajtón. Nem ez az első eset. Feljelentenénk, de ha a kamerából kiderülne, hogy nem is erősen lökött meg, akkor számítana, hogy kilökött?
2011. máj. 20. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
lökd vissza :d
2011. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Állítsd már le magad. Manapság mindenki olyan kemény a jogaival "szabad ezt? szabad azt? megteheti ezt? megteheti azt?"..
2011. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%

hát suliban biztonsági őr nem kezd el lökdösődni csak úgy.


örülj h ennyivel megúsztad. ha felnősz majd meglátod h a kocsmákban csak úgy belédkötnek majd akk térjünk vissza ugyanerre a kérdésre.

2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

és az előzménye mi volt?


vagy csak ez a szórakozása, hogy téged időnként csak úgy kilökdös?

2011. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
ezzel azt éred el h suliból suliba fogsz kerülni mert hiába vagy tankötelezett senkinek sem kellesz. és utána mikor rádöbbensz h hiba volt már késő mert a h fél évente váltogatod a sulidat meglátszik az előéleteden.
2011. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván megérdemelted. Mellesleg örülök, hogy ez a legnagyobb gondod az életben.


Ha mással is megtette, jelentsétek fel, de mivel nem meritek, akkor nyilván ti fújjátok fel az egészet.

2011. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
az úgy kezdődött, hogy visszaütött.
2011. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%

Mi ebben az sos??!


Egyébként nyílván megérdemelted.

2011. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez így túl kevés infó. Kellene több részlet, előzmények, hol történt stb.
2011. máj. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a értelmesebbnél értelmesebb válaszokat! Kérlek ne irjanak gyp-sek. Kösz.


Az iskola házirendjében benne van az, hogy aki elhagyja az iskola területét, az már nem mehet vissza az épületbe.

DE az udvaron, a kijárat, és a kapu között szabadon lehet tatózkodni.


Gondolom ezt a postás félreértette, vagy nemtudom, de én visszaakartam menni a téskámért, és mondta, hogy menj ki, én meg mondtam, hogy de bennt hagytam a cuccom.


Erre elkezdett kiabállni, meg, hogy ne szemtelenkedjek! (esküszöm, hogy csak ennyit mondtam)

Aztán fogtamagát, és kilökött.


Elég info?

2011. máj. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!