Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Olvasom a kérdések között a...

Olvasom a kérdések között a telefonos zaklatást. én is szoktam a volt barátnőmnek még sms-eket küldeni. Még mindig szeretem. Birósági ügy is lehet, ha feljelent? Ezért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hogyha úgy írogatod azokat az sms-eket, hogy őt idegesíti és már többször is megkért rá hogy hagyd abba, akkor igen, lehet....szóval hagyd abba, ha nem tetszik neki a dolog
2009. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

igen ,én igy jelentetem fela volt pasimat

szépen elmentem a rendörséger és elmondtam hoyg zaklat,kiirtákatz sms-eket a telombol,és megindult a dolog.

2009. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mi lett a dologból, mit kapott a volt pasid?
2009. máj. 6. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Ne zaklasd, mert feljelenthet, és akár bírósági ügy is lehet. Hogy mi számít zaklatásnak azt már egy korábbi kérdésnél közöltem.

Csak tudd, téged megillet az ártatlanság védelme. Valamint nem neked kell bizonyítani, hogy nem zaklatod. Attól, hogy esetleg a te neveden van a SIM kártya az még nem bizonytíja egyérdemlűen, hogy te követed/követted el bűncselekményt. Továbbá szerintetek mennyire etikus az, ha valaki a volt barátját, akit eddig szeretett feljelenti zaklatás gyanúja miatt????? Cseréljen SIM kártyát, de ne alázza meg azt az embert, akinek a feljelentő a legfontosabb az életében. Nem eléggé szenved az ember egy szakítás után?

2009. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
kedve s utolsó. látszik hoyg téged még nem zaklattak. én szeméyl szerint el ekllett hoyg költüözzek a saját városombol,mert nem volt nyugtom,mindehol ott volt,hivogatott,üzengetett,félelemben életm . elkölteöztem ,mert nem birtam tovább,de itt is megtalált,csak szerencvcsére jo meszzire költöztem,ihgy nincs pénze állandüó jelleggel utánnam futni.ugyhogy nehogy már még az iylen beteg embereket sajnáljuk. épn eszü emberr felfogja és feldolgozza,ha valkivel vége a dolognak.de uyg látom ez neked is magas.
2009. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

ja és a 17: 59 es voltam.


26/L

2009. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

26/L!


én cak sms-t küldtem és nem követem.

2009. máj. 7. 06:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

26/L! Semmi sem történik ok nélkül. Tetteinknek előzményei és következményei vannak.

Kedves kérdező, ha felhívta rá a lány a figyelmed, hogy ne háborgasd és ez valamint azt, hogy te ezek után továbbra is háborgatod bebizonyítható, akkor van esélye a bíróságon ellened. Kérdéses, hogy mit ér el vele.

2009. máj. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy lepontozod, a hozzászólásokat, inkább válaszolj a kérdező kérdésére. Engem is érdekel, mi lett a feljelentésből!
2009. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

kapott egy levelet a rendörségröl,hogy feljelentés érkezett ellene,valamint azt hoyg megfigyelés alatt állok,és kapott egy távolságtartási végzést is na ettöl szart be ,és lejjebb adta a dolgokat.mai napig 5 évvel a szakitás után...van hogy szándékosan áll olyan helyeken ahol szerinte várható hogy megjelenek.pl tesom garázsa,ahol neki semmi keresni valoja,mert nincs ott semmi a garázson kivül.


annak aki azt irta hogy valoszinü én is tehettem erröl,csak annyit üzenek,hogy a nnyi volt minden hibám,hogy meguntam az örökös féltékenykedését,még anyámmal sem mehettem ki a saját telkünkre,ugy hogy anyuékkal éltem.ezek után ha én vagyoka hibás ... ám legyen.de tudod mit kivánok nekd?!olyan félrelelemmel,rettegéssel teli,idöszakot amit én átéltem,de ne ennyit mint én csak egy kicsit mert már az is elég ahhoz,hogy érezd amit én éreztem,és megváltozik a véleményed ,hogy nem mehettem ki egyedül a lakásból,mindig velem volt valaki,mert megfenyegett életveszéélyesen a végén már,hoyg állandóan 2 perecként csörgette a telomet,még amikor dolgozott is,nehogy valakivel beszéljek,és ha foglat volatm azonnal hicvvott ki volt az,és este visszaellenörizte.soha nem csaltam meg,mégis ezt kaptam.

na mindegy.....

a kérdezönek: téynleg ne irogass neki,nálam is ezek mind sms-ek voltak.söt most már szigorúbb a dolog,merta mikor én tettm feljelentést akkor még olyan hogy zaklatás nem létezett,most már igen.

remélem nem bántottam meg s enkit,de kényesen érint a dolog,ha megvádolnak hogy biztosan tettem ezért a bánásmódért.rémes idöszak volt,de végre ujra szabad vagyok.

2009. máj. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!