Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Horogkereszt tetoválás -...

Horogkereszt tetoválás - bűncselekmény?

Figyelt kérdés
!!! NEM AKAROK HOROGKERESZTET MAGAMRA TETOVÁLNI, MIELŐTT AZT MONDANÁTOK, HOGY NÁCI VAGYOK... !!! Egy ismerősöm akar a karjára horogkeresztet vagy SS jelet tetováltatni. Ez bűncselekmény?
2012. ápr. 2. 22:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak magára tetoválja úgy ahogy írtad az nem lesz bűncselekmény.

Ugyanakkor ne felejtse el az illető hogy fel fog nőni! És ha a gyerekei, unokái nem kemény nácik akkor lehet hogy nem sokat fogják látogatni...

Arról nem is beszélve hogy elég gáz ha kiderül oviban,suliban hogy valakinek az apja horogkeresztes tetoválással rohangál, tehát kőkemény náci!!!!!

Ha már valamit akar magára tetoválni akkor az egy MAGYAR(!!!!!!!!!) jelkép legyen és ne egy német bakker!!!

Nem igaz hogy ennyire égő lenne egy turulmadár mondjuk!!

és azért még talán tisztelni is lehetne! De egy vacak horogkereszt???


Tudom nem neked lesz de ezt gondolom erről!

2012. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Tiltott önkényuralmi jelképek: horogkereszt, SS-jelvény, nyilaskereszt, sarló-kalapács, ötágú vöröscsillag


Ha ezek tiltva vannak, akkor szeretném betiltásra a Fidesz emblémáját, hiszen amit azok csinálnak most, az színtiszta önkény. A vallási jelképeket is tiltólistára, hiszen tudjuk, hogy a történelemben a vallás nevében követték el a legtöbb gyilkosságot, kirekesztést, üldözést.

2012. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
05:17 neked mid fáj?
2012. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

# 11 -nek igaza van, ha mar tetovaltat miert nem egy magyar jelkepet valaszt?


Szerintem nem sok gazabb dolog van a vilagon mikor valaki nem nemet letere naci eszmeket preferalja.

2012. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak ilyen ismerőseim, egyiknek a hátán van egy birodalmi sas, horogkereszttel, egész hátas, ( ő postás )

a másiknak SS tiszt az alkarján ( villanyszerelő)

a harmadiknak pedig két náci tank van az oldalán és strandra is jár. Ő gépészmérnök. :P :D

2012. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Csak mondom, hogy a horogkereszt csak sarkára állítva fehér körben piros háttérrel jelent rosszat alapból nem hitler találta fel, ez egy létező szimbólum ami csupa jó dolgot jelentett és a mai napig jelent is vagy 20 másik kultúrában. Ui.: Nekem nekem is van horogkeresztem (természetesen nem sarkára állított) és mégse vagyok náci sőt... Igaz néha kicsit magyarázkodni kell érte de biztos ami biztos a pénztárcámban tartom ezt (természetesen nyomtatva): [link]
2014. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség a náci tetoválás, és hülyeség az SS jel is. Ha jót akarsz magadnak, akkor ne csináld!
2014. máj. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
B.asszák meg. Demokráciában élünk, azt tetováltatunk amit akarok. Ne akarja már meg senki megmondani, hogy mit viseljek. (Bocsi a kèsői válaszért)
2015. ápr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Amíg nem mutogatja nyilvánosan és nem dicsekszik vele mindenkinek hogy ő mekkora náci nem lesz baj belőle. Akár a horogkeresztes zászlót is kiteheti a falra abból se lesz baj csak az utcáról ne lehessen látni.
2017. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!