Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűnözés tekintetében melyik a...

Bűnözés tekintetében melyik a legjobb és a legrosszabb kerülete Budapestnek? Melyik környéken volt rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az V.-ben lakom. A nap bármely szakában, éjjel is nyugisan lehet közlekedni. A bűnesetek száma magas, de ez inkább a külföldiekre specializálódott lopások miatt van.
2012. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, és jól bekamerázott kerület.
2012. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagabb kerületekben a betörések száma érthető okok miatt magasabb, mint a csóró kelet-pestiekben, nyilván nem a saját házuk táján törnek be.
2012. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
rossz: 8,9,10,11,13
2012. ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért a XI, XIII elég nagy ahhoz, hogy általánosítsunk.
2012. ápr. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bacambo válasza:
85%
XX.ker (Pesterzsébet), 21.kerCsepel, 23.ker Soroksár (talán)! Soroksáron sok a kicsövesedet ember! Csepelen meg a 'raj' gyerekekből van sok! Láttam is hogy fényes nappal a Csepel plázánál vagy 5 etnikai csoportba tartozó srác rugdossa a földön a magyar gyereket és közbe fosztják ki..... Pesterzsébet meg...:D első nap amikor ideköltöztünk már jött a félmeztelen kigyúrt vadkan hogy: Öccsi, aggyá gyorsan egy cigit!!! Meg látszik a környéken is hogy milyen a nép.... Ahol sok a lepukkadt peco vagy panel, ott lesz is bűnözés! Az idősebbeknél mert nincs cash, a fiatalabbak meg azért mert ezt látják példának, meg unatkoznak.....
2012. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
85%
Soroksár talán????Hát ez vicc....teljesen jó a közbiztonság ahhoz képest hogy csak egy sima kerületi megbízott van mint rendőrség:-)))Én Újpalotán laktam 30 évig.teljesen jó volt ott is.Ami a legrosszabb mostanában az szerintem a IX,VIII.
2012. ápr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
VIII, IX határán támadtak meg 5-en kettőnket múlt héten (nem fehérek). Ha mélyebbre a gettósabb részekre mész, mind a 2 durva, talán a belvároshoz közelebb már nem annyira. XX-ban lakom, ez is katasztrofális. Ja itt a motorom lopták el. Itt is sok, "nemnaponbarnult" van.
2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mesélj még erről a megtámadásról. Hogy történt? Hogy sikerült megúszni? Rendőrségi ügy lett belüle? Hánykor volt, melyik utcában?
2012. ápr. 15. 14:05
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
ahol vikirály lakik a legbiztonságossab.nem tudtad, lezárták az egész utcát. ott lopjon valaki
2012. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!