Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Bűnözés tekintetében melyik a...

Bűnözés tekintetében melyik a legjobb és a legrosszabb kerülete Budapestnek? Melyik környéken volt rossz tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 19:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2.és 12. kerület. Ott laknak a politikusok
2012. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%

Szinte minden kerületben van jó és rossz környék, de azért alapvetően szerintem Budapesten sehol sem olyan rossz a közbiztonság, mint London vagy Párizs egyes bevándorlónegyedeiben.

A budai oldalon általában jobb a közbiztonság (ezzel együtt unalmasabb is az élet).

A pesti oldalon a VIII., X., XX. és a XXI. kerületre szokták mondani, hogy rossz a közbiztonság, de azért ez sem teljesen igaz.

Hiszen a VIII. kerületben ott van a Palotanegyed vagy a Tisztviselőtelep, ami teljesen jó környék, a X. kerületben pedig Óhegy és Kőbánya-Kertváros is jónak számít. A XX. kerület viszont tényleg nem a legjobb, de a XXI. kerületnek, Csepelnek a kertvárosai szerintem kellemesek.

2012. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Ortion válasza:
én is az XX.edik kerületre gondolok
2016. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs az a bűnözési statisztika, ami Csepelt vagy Soroksárt az elsők, vagy akár csak középmezőnyben emlegeti a bp-i kerületek között, úgyhogy az ilyen beidegződések, hogy Csepelen életveszély lakni, szimpla előítélet, nem több. Nyilván akármelyik kerületből ki lehetne emelni eseteket, saját élményeket, de ez általánosságban nem sokat mond.
2018. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!