Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megtudnak büntetni garázdaság...

Megtudnak büntetni garázdaság miatt? (lent)

Figyelt kérdés

sziasztok, tegnap sikerült berúgnom, és a fő utcán egy bolt előtt a falból kilógó vízszintes csövet leszaggatnom a testsúlyommal.igazából nem is tudom mire szolgált, de annyi a lényeg, hogy utána megláttam, hogy található egy térfigyelő kamera úgy 8-10 méterre. meg tudnak utólag találni? és mik a jogi következmények? nem voltam olyan közel hozzá.

eléggé bánom amit tettem.. köszi a válaszokat



2012. máj. 13. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha mázlid van kb le fogják sz@rni a dolgot. Ha pedig a bolt tulajdonosa akinél rongáltál ha ő tesz feljelentést akkor a kamera felvételeit visszatudják nézni, de ha nem volt még rendőrségi ügyed akkor maximum csak ismerősök azonosíthatnak be aminek szerintem kevés a valószínűsége. Egy darabig kerüld a környéket ha nem akarsz bajt.
2012. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!

De gondolom olyat nem csinálhat, hogy végig mutogatják mindenkinek, és hátha valaki megismer. amúgy is, egy rozsdás csőről van szó.

2012. máj. 13. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Sose értettem miért nem lehet normálisan viselkedni ha iszik az ember.
2012. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel senki nem volt ott, így garázdaságért nehezen, de rongálásért igen.
2012. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de van arra esély hogy valahogy elő tudnak állítani? vagy hogy tudnak egyántalán megtalálni?
2012. máj. 13. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Esély mindig van.
2012. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg. De ezt megelőzheted, ha magad bemész a boltba és azt mondod, sajnálod, hogy kárt okoztál és szeretnéd megtéríteni. Lehet, hogy csak annyit kér a boltos, hogy vidd el a csövet valami vastelepre, mert amúgy is utálta, hogy ott van :)
2012. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi köze a garázdaságnak a jelenlévőkhöz?
2012. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!