Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek az Arany...

Mi a véleményetek az Arany Alkony - ügyről?

Figyelt kérdés

A Célpont, aki a botrányt kirobbantotta, feljelentést tett az ügyben.

http://www.youtube.com/watch?v=UIOFyH_nUC4


Egyes vélekedések szerint alaptalanok a vádak ( az egyik, a Célpontnak nyilatkozó hölgy szerint is), és felvetődött, hogy a háttérben álló érdekek az ingatlan megszerzése miatt járatják le az intézményt.

http://www.youtube.com/watch?v=RRpkfB2oStM



2012. máj. 18. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes öregek otthona pénzlenyúlás.
2012. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Arany Alkony kompromittálódott, ez tény, ezek után az emberek kétszer is meg fogják gondolni azt válasszák-e. Viszont eddig csak vádaskodások és feljelentések voltak, kivizsgálás és ítélet nem. Ez alapján én nem tudom eldönteni, hogy Annak van igaza, aki az AA-t vádolja, vagy az AA igazgatójának, aki a vádlókat vádolja.
2012. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez tipikusan egy olyan ügy, ahol nem lesz boldog befejezés. Ha tényleg igaz, hogy idős embereket öltek, ez olyan mértékű negatív hatást gyakorol majd az összes idősotthonra, hogy annak akár a gazdaságra is kihatása lehet hosszú távon - ne feledjük, egyre több a nyugdíjas, elöregedő társadalom vagyunk - ha pedig nem igaz, az talán még rosszabb, mert akkor az országban nincs meg az a jogbiztonság, ami elengedhetetlen, hogy vállalkozásba kezdjen az ember.
2012. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Célpont? Nincs több kérdésem.
2012. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aszem másfél éve láttam egy riportot a tévében(RTL vagy TV2)már nem tudom.Embertelen körülmények között tartottak idős embereket,egy kétszintes villában,amit ráadásul feketén engedély nélkül működtettek.Ide az idősek nyugdíja csepergett befelé mind egy szálig,ami valszeg szép kis summa bevételt jelentett az üzemeltetőknek.Szóval én nem gyanúsítok senkit,de nem kizárt az eset.
2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!