Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most mi lesz velem?

Most mi lesz velem?

Figyelt kérdés

pénteken felhívott a rendőrség, hogy be kell mennem hétfőn ( ma 2 órára)

egész hétvégén tök szarul voltam, azt sem tudtam mi van, mért keres a rendőrség??

ma bementem erre kábítószer?!?!

gyanúba keveredtem, miszerint árulom és fogyasztom...

mutattak egy fotot egy emberről akit életemben nem láttam, elfogták és állítólag a nevem is felmerült... lakcímmel együtt.

életemben 1x kb 1-2 hónapja, haverom megkínált egy szál füves cigivel, komolyan ebből ilyen mértékű baj lehet?

megkínálnak és rögtön tudja a rendőrség?

komolyan mondom, már a tököm televan ezzel a szerencsétlen országgal.. annyi bűn van pl állatkínzás azok kapnak egy kis pénzbírságot, én meg beleszívok egy marihonajjás cigibe és rögtön diler vagyok??? MI A FSZ VAN ITT????


2012. máj. 21. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem a Mariska miatt van. ha nincs közöd a kábítószeres ügyhöz, akkor miért esel pánikba? Lehet a haverod miatt keveredtél valahogy gyanúba. De ha nem csináltál semmit, akkor bizonyítékuk sem lehet. Viszont ha tudtál róla és nem szóltál, akkor lehet még bűnrészes is.


Amúgy ha csinálnak drog tesztet, akkor a mariskát látni fogják, szóval az még okozhat némi gondot.

2012. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ha ártatlan vagy, nincs mitől félned.
2012. máj. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!