Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne feljelenteni...

Hogyan lehetne feljelenteni azt a Vaterás csalót, aki hamisítvány Converse tornacipőt küldött?

Figyelt kérdés

Anyukám meglepetést akart számomra okozni, ezért rendelt a Vateráról nekem egy fehér magasszárú Converse tornacipőt (azt szeretem hordani kutyát sétáltatni, a régi besárgult). Ő nem ért ezekhez a sportosabb márkákhoz.


Meglepetés is lett, csak nem kellemes, amikor megérkezett a még 20 méter távolságból is megállapíthatóan gagyi Converse csuka.


A cipő kb. 3 hetes késéssel érkezett meg, ráadásul nem is Converse dobozban (a faszi azt írta anyunak, hogy azért nem küldi dobozában, mert így olcsóbb a posta). 5490 Ft-ba került. Megnéztem a manus termékeit az aukciós, de mindegyik cucca hamisítványnak tűnik: sérti az Adidas, a Nike, a Puma és a Louis Vouitton jogait is.


Ilyen cipőt 1500 Ft-ért veszek egyébként a kínai boltban... Csak rávasalok egy Converse mintát.


Felháborító, hogy a magyarok mire nem képesek némi haszonszerzés reményében!


2012. jún. 5. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Kezdetnek például bemehetnél a rendőrségre, ahol kötelességük felvilágosítani a továbbiakról.
2012. jún. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanúgy, mint bármilyen más csalót. Rendőrség.
2012. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Mi villanypásztor gyártunk és a vaterán 1 fószer az ő sz@rját a mi általunk forgalmazott gép képével árulgatta. Amikor írtam neki rögtön törölte nehogy más is olvassa,majd felháborodva felhívott hogy mit gondolok én az ő terméke csak "nagyon hasonlít" a miénkre!! Volt némi száj karate végül levette a gépeit. Egyébként magán a vaterán is felnyomhatod hogy nem azt küldi amit hirdet,majd szépen kitiltják.
2012. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teli van a vatera ilyen csalókkal, feljelented az illetőt, a többit majd a rendőrség intézi.
2012. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hamisítás Elleni Nemzeti Testület(röviden HENT):

[link]


Majd megbukik.


Itt van az elérhetőség:

[link] hu/elerhetosegek


Üdv

2012. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Márka védőknél, mint írták már részben. Nekik ez (az) üzlet.


A rendőrség le sem fogja, ...ni. Sajnos.

2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vaterát el kell felejteni Csak Ebay és PayPal-os fizetés, és ha gagyit küld vagy semmit vissza lehet hívni a tranzakciót ill. vitát indítani.
2016. aug. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!