Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hamisítvány a Converse cipőm?

Hamisítvány a Converse cipőm?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem Ebay-en három Converse cipőt, egyenesen kínából, darabját 5200 Forintért. Ami nekem a legfeltűnőbb az az, hogy az oldalán a Converse logó nem olyan anyagból van, mint általában (anno volt egy márkaboltból származó Converse cipőm, úgyhogy van összehasonlítási alapom). Másik dolog. Rendeltem egy Full black színű cipőt is. Ezt ahol képen láttam mindenhol teljesen fekete volt. Az enyémen a logó színes. Képek itt:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. júl. 28. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Akkor örülj, hogy nem buktál olyan sokat. Én Nike Shox-ot és Nike Air Max-et vettem. Laza 40 ezer volt, persze GAGYI!

Hogy rohadnának meg!

2010. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jó,ha hamisítvány.:D

Csomó féle tornacsuka van és nem mindig ugyanolyan anyagból van rajta az a logó!

2010. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebayről rendeltem, egy hófehéret meg egy pirosat, de előtte már volt egy lilám, ami márkaboltból lett véve, én is összehasonlítottam, és semmi különbséget nem találtam! A márkajelzés is színes volt, a boltin is. SZóval nem tudom.:(
2010. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
miért a kínaiba kell venni? ne csodálkozz ha átb---tak!
2010. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kinából...
2010. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem már csak azért sem hamis, mert ott van a csillag alatt a bekarikázott R betű. egyébként attól még, hogy színes a csillag, nem hamis. a márkaboltos Converse-emen neonzöld a csillag.
2010. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem eredeti
2010. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

apám is rendelt kínából és nem kamu

nekem is volt egy amin az 1-iken csúszós ás fényes volt a logó a másik párján pedig matt

2010. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 29. 17:56
 10/11 anonim ***** válasza:

igen.

1. az all*star felirat nem domborodik

2. belül látszik hogy olcsó műhhanyagg

3. úgy csillog az a vacak logo mintha most vasalták volna rá

2011. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!