Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy netes fórumban elhangzi...

Ha egy netes fórumban elhangzik a polgári nevem kérhetem az oldal szerkesztőit, hogy moderálják ki?

Figyelt kérdés
(Ritka nevem van és kicsit ismert vagyok. Konkrétan nincs kompromitáló abban a bizonyos fórumban rólam, mégis bonyodalmat okozhat nekem, hogy ott szerpel a polgári nevem.)
2009. aug. 17. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Inkább ne nevettesd ki magad.Sokan ki szeretnék töröltetni a képüket,csak nem gondolnak bele,hogy azt ők tették közre az interneten,és nem jogos a követelésük a levételhez.Ugyanis el kéne olvasni a szabályzatot is,de az már nem fekszik nekik.. Ha nem sértették a személyiségi jogaidat,akkor alaptalan lenne töröltetned.Amúgy meg ha "ismert" vagy,az ezzel jár automatice,tudhatnád...
2009. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

IGEN!

Ha a valódi nevedet vagy a lakcímedet vagy a telefonszámodat egy internetes Fórumon valaki kiírja, akkor jogosan kérheted a Moderátorokat a törlésre és ki is fogják törölni! (Az más kérdés, hogy ha a Google gyakran látogatja az oldalt és eltárolja, akkor minden hiába, mert a Google-ban 20 évre megmarad minden.)


Mindegyik internetes Fórumon főbenjáró szabálysértés a nevek, címek, telefonszámok közzé tétele!!!

2009. aug. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha te tetted közzé akkor magadra vess...Ha valaki más árulta el a neved akkor jogosan kérheted a moderátoroktól a neved ''cenzúrálását''.
2009. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Természetesen nem én tettem közzé. (Érdekes, hogy akadt válaszadó, aki erre következtetett...)
2009. aug. 22. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Sikerült töröltetned?
2009. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!