Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni a napiszar.com...

PunkLayla kérdése:

Mit lehet tenni a napiszar.com oldal beszüntetése érdekében?

Figyelt kérdés

Mindenkinek a segítségét kérem, aki velem ért egyet!

Az első kommnent ez lesz: felkerültél majom? A válaszom nem, még nem, de kitudja lehet, hogy holnap majd ott látsz a címlapon, mint a nap szépe...Ki tudja...

Nem értek az oldallal egyet, és tisztába vagyok azzal, hogy a közösségi oldalakról gyűjtögetik a képeket, mert egy két fiatal felrakja a meztelen fotóját...Hát igen...nem szerencsés, de attól még emberi jogokat sért az, hogy a kép tulajdonosának engedélye nélkül használja fel a napiszar a képeket.

A másik...ha a párodnak régen küldtél egy erotikus képet, de szétmentetek ő meg felrakja oda...mert hu de jó poén?

Nem értek egyet ezzel, és igen BÜNTETHETŐ, BEPERELHETŐ az oldal.

Sok barátom van fenn, akiket baromira zavar a dolog, főleg olyanokat, akik nem tették ki közösségi oldalra a képeket!

ÉN ezeket az embereket támogatom! Viszont egy ember kevés ehhez...

Ha valaki szereti...egészségre...Nincs ezeknek saját életük, de annál több idejük:) Grat gart!

Mindenkinek a segítségét kérem, aki velem ért egyet:)


2011. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
19%
nincs is ilyen oldal, mit rinyálsz
2011. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
37%
A napiszaros bagázs puszipajtás a kuruc infosokkal...amúgy.
2011. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert nem .com, hanem .hu, most rákerestem. Szerintem fel lehet jelenteni egy weboldalt. Amúgy egyet értek veled.
2011. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

van napiszar.com hülye nem vagyok:) onnan tudom, hogy van, hogy mint már említettem, rengeteg barátom fenn van.

Az oldal épp szünetel ahogy hallottam...frissül...

2011. okt. 5. 16:56
 5/41 anonim ***** válasza:
94%

Én sem szeretem, régebben nézegettem, azt hiszem egy ismerősöm került fel, az nem volt kínos annyira neki, valami vécés képét tették fel, tehát én nem ezért undorodom az egésztől.


Hanem, amit te is említettél: feltesznek ex-sunanak cimkézett képeket, ezek vagy külföldi oldalakról vannak lopkodva, vagy csak random képek a netről, de volt olyan barátnőm, akit pl. barátja akart lefotózni meztelenül, csaj nem enegdte, erre a srác elhagyta, kiderült napiszarnak akarta beküldeni...de persze mindig a lányokat szidják, krvázzák.

2011. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
Engem édesanyám már fiatalon felkészített, hogy még a leglángolóbb szerelem közepette sem szabad megengedni senkinek, hogy ruhátlanul fotózzon-videózzon, mert ha egyszer szakítunk és az illető idegenné, sőt ellenségemmé válhat, akkor visszaélhet a helyzettel. Sajnálatos, hogy a barátaidnak ezt nem mondta el senki, akkor most tanulnak a saját kárukon.
2011. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hát igen...Épp ez a problémám... a sok tahó ember...
2011. okt. 5. 16:58
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Az egy alpári és gusztustalan oldal, de szerintem nem lehet ellene mit tenni. Ne csináltass magadról kínos/hülye képeket, vagy ha van, ne töltögesd fel mindenhova. Mióta mindenki egy komplett filmstúdiót hord a zsebében, még inkább érdemes óvatosnak lenni.
2011. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Egyet értek veled!Mondjuk én eleve nem teszek fel magamról kompromittáló képeket,de egy haverom fényképe így járt anno,pedig csak annyi volt a "baja",hogy kicsit úgy nézett ki akkoriban mint egy emós.Szerintem gusztustalan egy oldal.
2011. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
14%

Nem értek veled egyet, de:


[link]

2011. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!